Wsparcie

Open search

Nieprawidłowy imei. Formularz słuchawki marshall

First Poster

Witam mam następujący problem. Nabyłem niedawno urządzenie Samsung A8. Przy wypelnianiu formularza do odbioru słuchawek Marshall widnieje komunikat o nieprawidłowym numerze Imei pomimo tego ,ze numer sie zgadza. O co tu motyla noga chodzi?

6 ODPOW. 6
Legend

A jak  go wpisujesz z/01 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@mike90 było już o tym pisane w przypadku innych promocji. Baza numerów IMEI nie zawsze jest aktualizowana na czas. :(

Skontaktuj się mailowo z podmiotem odpowiedzialnym za promocję. Dane kontaktowe powinny być w treści regulaminu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @mike90

Możesz tez spróbować przejść dalej z pustym polem numeru IMEI.

Zazwyczaj przepuszcza.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED