Wsparcie

Open search

Nie pamietam kodu PIN

New Member

Witam, mam dosc powazny problem. Posiadam Galaxy S7 Edge, telefon wzielem na abonament w Holadnii (tam obecnie przebywam) i zapomnialem kodu PIN do odblokowania ekranu. Przez jakis czas odblokowywalem telefon za pomoca lini papilarnych ale dzisiaj telefon mi sie zresetowal i nie mam mozliwosci za pierwszym razem odblokowania telefonu za pomoca odcisku palca. Nie mam pojecia co mam zrobic w takiej sytuacji :(

11 ODPOW. 11
Voyager

Czołem @Siekier. W tej sytuacji, jeżeli w telefonie masz zalogowane konto Samsung, logujesz się na stronie:

https://findmymobile.samsung.com/

Następnie wybierasz "zablokuj urządzenie" i nadajesz nowy kod.

Jeżeli natomiast konto Samsung nie jest zalogowane, to zapraszam z telefonem do serwisu, serwis odpłatnie może zrealizować zmianę oprogramowania.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
New Member

Witam, niestety u mnie na S6 nie działa, zablokowałem urządzenie, nadałem nowy kod, ale po jego wprowadzeniu i odblokowaniu dalej prosi o poprzedni PIN do odblokowania / czyli są to 2 niezależne od siebie funkcje....

Explorer
Ja na 4.4.2 kit kat ustawiłem pin ekranu , wpisałem na starym i przeszło. Tylko było hasło
Explorer
Jest taki program co łamie kody blokady ale to 45 dolarów kosztuje także. Działa na Samsungach
First Poster

Jak zresetować  kod PIN od blokady ekranu

Superuser II
Superuser II

@Edward6949

Wejdź na stronę: https://findmymobile.samsung.com/?p=home zaloguj sie na swoje konto samsung i usuń wszystkie blokady.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Dziękuje bardzo za odpowiedź pomoc
First Poster

@Szewcu72 a jak to zrobic? gdzie szukac? jesli zmienilam pin blokady ekranu a teraz nie paietam na jaki ?:/

Legend

@monika_wilusz  Masz z prawej strony opcje odblokuj 

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like