Wsparcie

Open search

Nie otrzymuje sms

New Member

Witam. Mam problem. Nie otrzymuje od nikogo smsów... Mam telefon samsung Galaxy j6 plus. Pilnie potrzebuje waszej pomocy. Pomoże ktoś  ???

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@Maciej5, potrzebujemy nieco więcej informacji żeby udzielić wskazówek. Czy problem pojawił się nagle czy występuje od nowości? Czy możesz wysyłać wiadomości SMS do innych? Czy w ostatnim czasie zmieniałeś kartę SIM, operatora lub coś co mogło mieć wpływ na takie zachowanie telefonu? Ponadto w pytaniu wymieniasz model J6 Plus a etykietę dodałeś J7? 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@Maciej5 a sprawdzałeś może, czy telefon poprawnie zaczytał ustawienia z karty SIM, np. APNy, czy choćby numer Centrum wiadomości? Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze swoim operatorem?

Zawsze możesz sprawdzić poprawność działania wysyłając SMSa sam na swój numer. Dla mnie wygląda to na problem po stronie SIM lub operatora, o którym również nie wspomniałeś ani słowem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

Może czyszczenie danych aplikacji do wysyłania SMS pomoże?

Autorzy z największą liczbą like