Wsparcie

Open search

Nie moge zresetować Samsunga A5 2016

Highlighted
Apprentice

Dzień dobry. Mój problem polega na ze zapomniałem hasła do mojego starego telefonu Samsung A5 2016 a chciałbym go sprzedać koledze. Jednak kiedy próbuje wykonać hard reset to wyskakuje mi ze pierw musze pobrac os. Zostawiłem telefon na całą noc i nic sie nie pobrało wyglonda to tak jak by telefon sie zlagował. Próbowałem też przes Kies3 ale niestety musze miec odblokowany telefon zeby to zrobic przes ten program. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam   

8 ODPOW. 8
Legend

@Agros  Trochę nie potrzebnie zakładałeś nowy temat jak już mamy wiele jakich  tu

https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony-i-smartfony/Co-zrobić-gdy-zapomnę-wzoru-odblokowania-ek...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@Agros, Czy ty przypadkiem nie wchodzisz w tryb Download mode zamiast Recovery mode ?

Kies nie będzie działał z tym telefonem. Musisz pobrać Smart Switch.

Zapoznaj się z tym tematem

[Poradnik] Soft / Hard Reset, Tryb Bezpieczny i Wipe Cache Partition

Apprentice

niestety nie byłem zalogowany na konie samsung na tym telefonie a odblokowanie przez google nawet mi sie nie wyświetla przy blokadzie ekranu

Apprentice

Dziekuje. Napewno spróbuje i dam znać

Apprentice

niestety ale program smart switch tez potrzebuje zeby odblokować najpierw telefon

a odnośnie tego poradnika to wszystko robie tak samo ale zamiast przekierować mnie do hart resetu to odrazu włącza mi sie własnie ze bedzie sie pobierac jakiś os a przes całą noc nic sie nie pobrał. Wyglonda to tak jak by sie cos zlagowalo poprostu :C

Legend

@Agros  Czy wchodzisz jak na zdjęciu w recovery ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Nie 

Zamiast przycisku podgłaśniania trzymam przycisk zciszania Poniewasz jak trzymam przycisk podgłaśniania to nic się nie dzieje 

Apprentice

Przepraszam mój błąd 

Faktycznie zamiast vot+ widziałem vot- i dlatego mi się ten os włączył A żeby uruchomić android recovery telefon musiał być wyłączony 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam😊

Autorzy z największą liczbą like