Wsparcie

Open search

Nie mogę wysłać SMS - Samsung Smartwatch 42mm

New Member

Mam sparowany zegarek z iphonem. Wszytsko działa bez zarzutu poza wysyłaniem SMS z poziomu zegarka. Klikam „wyślij” i pojawia się komunikat że nie ma takiej możliwości. Więcej może czemu tak jest?

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@JurPol, niestety zegarek posiada pewne ograniczenia w przypadku połączenia z telefonami iPhone. Listę ograniczeń znajdziesz na tej stronie. Jeden z punktów dotyczy braku możliwości odpisywania na wiadomości SMS.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

To przekręt. Zegarek wysyłał smsy i bez iphone. Można było odpisać lub stworzyć nową wiadomość i wysłać. Teraz jest to niemożliwe. Nie znam polityki Samsunga ale to co robią dyskwalifikuje ich produkt galaxy watch i najchętniej odsprzedał bym go aby kupić coś może z mniej stabilnym systemem ale nie ograniczającym sam zegarek jako produkt niezależny od smartfona.

Apprentice

Zrób tak jak w tym opisie poniżej. Wcześniej Upgrade tak żebyś miał wszystko w chmurze na koncie Samsunga. U mnie zadziałało i ponownie mogę odbierać i wysyłać smsy.:

 

Po tym, jak ja (ponieważ nikt nie zgłosił się tutaj z podpowiedzią) nie myślał już, że to naprawdę nie działa, z Galaxy Watch LTE w trybie autonomicznym do wysłania wiadomości tekstowej, ponownie podniosłem problem w innym bieżniku i tam po miesiącu prób i błędów zdobądź kluczową wskazówkę.
Na wypadek, gdyby ktoś inny miał ten problem (wydaje się, że zdarza się to tylko przy użyciu o2-Multi-Sim, przynajmniej nie przeczytałem niczego podobnego od innych użytkowników).

Wykonałem następujące kroki
• Zresetuj zegarek, ale nie usuwaj profilu eSim
• Aplikacja Galaxy Wearable, w tym Galaxy Watch Plugin, odinstalowała usługę Samsung Accessory Service
• Karta SIM usunięta z telefonu komórkowego
• Ponowna instalacja aplikacji Galaxy Wearable
• Oglądaj uruchamianie LTE i łącz się z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji do noszenia
Następnie włożyłem kartę SIM z powrotem do telefonu komórkowego i wysłałem telefon komórkowy do trybu samolotowego na próbę i wysłałem testowy SMS z zegarka (samodzielny) - który działał.

Podziękowania dla użytkownika @ watchlte48, który dał mi kluczową wskazówkę, aby usunąć kartę SIM z telefonu podczas parowania.

Apprentice
To nie prawda. Już odpowiedziałem tej osobie jak można to obejść. Znalazłem to na niemieckim forum i działa na 100%. Pozdrawiam.
Autorzy z największą liczbą like