Wsparcie

Open search

Nie można przejść konfiguracji S7

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer obawiam się, że bez reinstalacji systemu nie pójdzie.

Czyli najlepiej iść do serwisu? Mieszkam teraz w UK ale tez widziałem parę serwisów. Jak myślisz długo to zajmuje i kosztuje? 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer nie znam kosztów takich usług w UK. Nie jestem też w stanie powiedzić jak brytyjskie serwisy szybko  pracują.

W Polsce:

- koszt instalacji softu to ok 50 - 70 PLN,

- czas realizacji do 1 godziny. 

Czas rzeczywisty 15 minut. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer nie znam kosztów takich usług w UK. Nie jestem też w stanie powiedzić jak brytyjskie serwisy szybko  pracują.

W Polsce:

- koszt instalacji softu to ok 50 - 70 PLN,

- czas realizacji do 1 godziny. 

Czas rzeczywisty 15 minut. 

Witaj. 

Żaden serwis mi nie pomógł typowy więc udało mi sie samemu po trudach wgrać softa przez Odina. Telefon sie włączył ale niestety np. po wejściu w Sklep Play jest biały ekran. Po próbie dodania konta Google nic sie nie dzieje (Klikam Dodaj konto Google w ustawieniach i nic). Jak sobie z tym poradzić? Soft czysty wgrany więc powinno wszystko działać. 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer  zastosowałeś metodę niezgodną z zapisami gwarancji i polityką firmy. Niestety, ale na oficjalnym forum nikt Ci nie odpowie i oficjalnie nie udzieli żadnych rad w związku z tym problemem. Producent oficjalnie nie udostępnia swoich softów do telefonów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer  zastosowałeś metodę niezgodną z zapisami gwarancji i polityką firmy. Niestety, ale na oficjalnym forum nikt Ci nie odpowie i oficjalnie nie udzieli żadnych rad w związku z tym problemem. Producent oficjalnie nie udostępnia swoich softów do telefonów.

Tak czy siak telefon byl dawno po gwarancji, autoryzowany serwis by zrobił tak samo odpłatnie. Ważne ze się włączył resztę ogarnę. Dzięki za pomoc 

Autorzy z największą liczbą like