Wsparcie

Open search

Nie można przejść konfiguracji S7

Superuser II
Superuser II

@Xenteer tak jak napisałem wcześniej, wylogowanie z konta google może trwać nawet do 24 godzin.

Można wykonać jeszcze reinstalację naprawczą systemy w telefonie, ale niestety z uwagi na oficjalność forum, nikt w temacie nie poda Ci tej procedury, z uwagi na jej niezgodność z gwarancją i polityką firmy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer tak jak napisałem wcześniej, wylogowanie z konta google może trwać nawet do 24 godzin.

Można wykonać jeszcze reinstalację naprawczą systemy w telefonie, ale niestety z uwagi na oficjalność forum, nikt w temacie nie poda Ci tej procedury, z uwagi na jej niezgodność z gwarancją i polityką firmy.

Ok. Jak cos dodałem dwa screeny z recovery na wcześniejszej stronie tematu. Poczekam zobaczę. 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer gdy wchodzisz w recovery musisz poczekać, aż wyświetli się odpowiednie menu po którym poruszasz się przyciskami głośności a opcje wybierasz i zatwierdzasz przyciskiem power.

Trzeba wybrać opcję Wipe data/factory reset i ją zatwierdzić. Inaczej nie wykonasz czyszczenia.

W chwili obecnej nie mam jak wstawić grafiki, poniewaz przekroczyłem limit. Może ktoś z kolegów doda grafikę z menu recovery?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72@Xenteer, poniżej zrzut ekranu z widoczną opcją Wipe data/factory reset.

recovery.jpg

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer gdy wchodzisz w recovery musisz poczekać, aż wyświetli się odpowiednie menu po którym poruszasz się przyciskami głośności a opcje wybierasz i zatwierdzasz przyciskiem power.

Trzeba wybrać opcję Wipe data/factory reset i ją zatwierdzić. Inaczej nie wykonasz czyszczenia.

W chwili obecnej nie mam jak wstawić grafiki, poniewaz przekroczyłem limit. Może ktoś z kolegów doda grafikę z menu recovery?

Bez problemu to zrobiłem nie trzeba . Dodałem tylko że nie znalazlo jakby żadnej aktualizacji a przecież na tym sie wiesza. 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer a czy przypadkiem, przed tym zabiegiem nie miałeś na telefonie jakiegoś customa?

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer a czy przypadkiem, przed tym zabiegiem nie miałeś na telefonie jakiegoś customa?

Nope, ten telefon od nowości nie był przez nikogo innego używany

Superuser II
Superuser II

Musisz zatem odczekać jakiś czas aż google przetrawi informacje o odłączeniu telefonu od konta.

Możesz próbować po północy, ale może to potrwać i dłużej. :(

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

Musisz zatem odczekać jakiś czas aż google przetrawi informacje o odłączeniu telefonu od konta.

Możesz próbować po północy, ale może to potrwać i dłużej. :(

Witaj

Minęły 24h i nadal pokazuje info o koncie Google. Da sie jakoś to zrobić? :/. Była aktualizacja i nagle tel rip :/ 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer obawiam się, że bez reinstalacji systemu nie pójdzie.

Autorzy z największą liczbą like