Wsparcie

Open search

Nie można przejść konfiguracji S7

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych bo po aktualizacji Samsung Galaxy S7 przestał praktycznie działać. Po resecie telefon nie chce przejść konfiguracji. Wyjalem SIM i nawet z brakiem sieci nie chce przejść bo muszę sie zalogować do Google tylko nie chce przejść tej aktualizacji. Spróbowałem Hard resrtu ale też nic nie pomogło. Co robić? Proszę o pomoc. IMG_20190925_130337.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Xenteer  zastosowałeś metodę niezgodną z zapisami gwarancji i polityką firmy. Niestety, ale na oficjalnym forum nikt Ci nie odpowie i oficjalnie nie udzieli żadnych rad w związku z tym problemem. Producent oficjalnie nie udostępnia swoich softów do telefonów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
24 ODPOW. 24
Superuser I
Superuser I

@Xenteer, czy próbowałeś połączyć się z siecią Wi-Fi? Resetowałeś telefon z poziomu ustawień telefonu czy z poziomu trybu recovery?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@nismo  napisał(a):

@Xenteer, czy próbowałeś połączyć się z siecią Wi-Fi? Resetowałeś telefon z poziomu ustawień telefonu czy z poziomu trybu recovery?

Połączyłem sie z dwoma sieciami WiFi i nic. Resetowalem wcześniej telefon z poziomu telefonu, a potem trzymając Volume + i Home i tam wybrałem opcje resetu, myślałem ze po ponownym resecie zadziała ale nadal nie przeszło 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer napisz, czy wykonałeś reset z poziomu recovery, czyli Volume Up + Home + Power?

Czy próbowałeś uruchomić telefon z pominięciem sieci gsm i WiFi?

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer napisz, czy wykonałeś reset z poziomu recovery, czyli Volume Up + Home + Power?

Czy próbowałeś uruchomić telefon z pominięciem sieci gsm i WiFi?

Tak wykonalem reset z recovery i było napisane, że będzie trzeba sie zalogować do konta google. Znam hasło itd ale nie chce przejść dalej.

Tak, wyjalem kartę SIM i bez WiFi i przeszło dalej, lecz w momencie gdy pojawiło sie Gotowe! nagle ze musze sie zalogować do Google i cofnelo na początek i za każdym razem tak samo, więc telefon chce dostępu do internetu ale wiesza się tak jak na screenie. 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer odepnij telefon od konta google, wykonując to z poziomu komputera. Sprawdź może zadziała natychmiast. Choć czasami trzeba odczekać do 24 godzin, za nim google to przetrawi. :(

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer odepnij telefon od konta google, wykonując to z poziomu komputera. Sprawdź może zadziała natychmiast. Choć czasami trzeba odczekać do 24 godzin, za nim google to przetrawi. :(

Jak mogę to zrobić z poziomu komputera, odpiąć od google? Chętnie to zrobię tylko nie wiem jak :(. Chyba ze chodzi ze w ustawianiach googla wyłączyć urządzenie po prostu 

Superuser II
Superuser II

@Xenteer wchodzisz na swoje konto google przez przeglądarkę, korzystasz z tego samego adresu mailowego i hasła co w telefonie. W menu po lewej stronie klikasz w zakładkę bezpieczeństwo, przewijasz ekran aż zobaczysz pole "Twoje urządzenia" - klikasz w "Zarządzaj urządzeniami", wybierasz swój telefon i klikasz opcję "Wyloguj się".

Superuser I
Superuser I

@Xenteer, spróbuj wylogować urządzenie i ponów próbę.

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

@Xenteer wchodzisz na swoje konto google przez przeglądarkę, korzystasz z tego samego adresu mailowego i hasła co w telefonie. W menu po lewej stronie klikasz w zakładkę bezpieczeństwo, przewijasz ekran aż zobaczysz pole "Twoje urządzenia" - klikasz w "Zarządzaj urządzeniami", wybierasz swój telefon i klikasz opcję "Wyloguj się".

Właśnie tak zrobiłem. I nadal nic, telefon chce żebym sie zalogowal do konta. Co robić? Da sie jeszcze jakoś to obejść albo jakos inaczej go zresetować? Proszę o odpowiedź

W dodatku jak wejdzie sie w recovery mam takie cos jak na zdjęciach 

IMG_20190925_174342.jpg

IMG_20190925_174105.jpg

Autorzy z największą liczbą like