Wsparcie

Open search

Nie działa klawiatura w gear s3

Apprentice

Cześć, odkad zmieniłem telefon na s8 i połączyłem się z zegarkiem nie wyświetla klawiatury. Zainstalowalem inna klawiature (agile qwerty, czy jakos tak), ale nadal nie wyświetla. Resetowalem zegarek i telefon ale nie pomogło. Prosze o pomoc

1 ODPOWIEDŹ 1
Voyager

Cześć @Kolorowyyy

Takie działanie klawiatury Galaxy S8 nie jest poprawne i nie powinno występować. Przyczyna może być błąd oprogramowania.
W takim przypadku zalecam wykonać kopie danych zapisanych w urządzeniu. Dane można skopiować na komputer z pośrednictwem programu Smart Switch PC. Program ten można pobrać ze strony firmy Samsung, adres podaje poniżej:
http://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/
Dane zapisane w karcie SIM i SD sa bezpieczne.
Następnie proszę przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia, funkcje te znajduje się w: menu > ustawienia > kopia zapasowa i resetowanie.
Jeżeli działania, które podałem nie przyniosą wymiernych efekt polecam skorzystać z usług autoryzowanego punktu serwisowego.  Tam technik przeprowadzi diagnostykę sprzętu i będzie w stanie wykryć występujące w nim nieprawidłowości.

 

Spis punktu autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju oraz informacje o przesyłce kurierem znajdziesz na poniższych stronach internetowych:
http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

Usterkę można też zgłosić na infolinii telefonicznie. Zostanie skierowany kurier, który bezpłatnie przewiezie urządzenie do serwisu.

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like