Wsparcie

Open search

Nie aktualizuje się system w samsungu galaxy note 8

Apprentice

@nismo  na razie nie wiem czy pójdę ale jeśli tak to dam tu znać czy się udało.
Superuser I
Superuser I

@Drewnialdo, rozumiem. Obawiam się jednak, że bez wizyty w serwisie pozostaniesz na starym, nieaktualnym oprogramowaniu. Jak uda Ci się dotrzeć do serwisu to daj znać jak poszło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

@nismo  na razie napisałem do serwisu potem zobaczę co z tym zrobię.
Superuser II
Superuser II

@Drewnialdo widziałem twoją wiadomość, obiecuję, że w wolnej chwili odezwę się na privie,  odpowiem i podpowiem. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@Drewnialdo już odpowiedziałem na twoje pytanie. Wysłałem wiadomość. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@nismo  @Szewcu72  W sprawie tego telefonu. Byłem z nim w serwisie i jak narazie wgrany jest nowy system i podobno powinno działać jak należy. Ale to okarze się z czasem.

Superuser II
Superuser II

@Drewnialdo trzeba czekać do kolejnej aktualizacji. Tylko tak się to sprawdzi. 

Superuser I
Superuser I

@Drewnialdo, dziękuję za informację zwrotną. Zapytam z ciekawości jaki posiadasz teraz wariant telefonu. Poprzednio miałeś XEO/XEO/XEU a teraz masz XEO/XEO/XEO? Tak czy inaczej przekonamy się czy wszsytko jest w porządku przy kolejnej aktualizacji oprogramowania. Trzymam kciuki 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like