Wsparcie

Open search

Nasze nowe sprzęty z rodziny Galaxy...

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, tapety z Tab S6 już mam, ale gładzika już raczej nie uda się załatwić 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Helping Hand

Jak pisałam tzn chyba.. mam Galaxy tab S2 i właśnie dziś pojawiła się aktualizacja z poprawkami z 1 lipca co mnie bardzo cieszy. No i nabyłam w Orange Samsunga Galaxy S10. Więc moja rodzina Galaxy się rozrasta. Od razu zmieniłam na czysty Soft i tak jak wielu z Was pojawiło mu się BTU ale w sumie nic nie szkodzi bo jest ok. 

Helping Hand

No i jak to klasyczna kobieta znowu zmieniłam ale na lepsze... zamieniłam się ale tym razem z psiapsią... (patrz przyjaciółką) dałam jej S10, a wzięłam 10+ i jest git.😍

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, gratulacje! Miłego korzystania z nowego telefonu. Kiedy zmieniasz na Galaxy Note10+? 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Helping Hand

Oj nie prędko trochę za duży i trochę za drogi jak na ten moment. Na razie nacieszę się 10+ i być może zostanie ze  mną na dłużej

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, korzystam z S10+ od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Daj znać za jakiś czas czy Twoja opinia będzie podobna do mojej 

Helping Hand

@nismo  jest znacznie lepiej niż w S10.  Trochę obawiałam się wielkości tel. ale jest nieźle . Miałam też tą najnowszą aktualizację już. Oczywiście na dzień dobry tel. dostał czysty Soft.

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, nie pozostaje mi w takim razie nic innego jak tylko życzyć miłego i bezawaryjnego użytkowania!

Helping Hand

@nismo Wzajemnie🤗

Helping Hand

@nismo No i namówiłeś mnie... zamieniłam się S10+ na Note 10 szt za szt ponieważ obydwa używane... i nie powiem zauroczył mnie ten note�

Autorzy z największą liczbą like