Wsparcie

Open search

Następny alarm na ekranie blokady pod zegarem

Apprentice

Cześć, zakupiłem właśnie samsunga a70 i jedna rzecz niebywale mnie denerwuje. Na swoim poprzednim telefonie ustawiając budzik miałem informację o kolejnym alarmie zaraz pod zegarem (aplikacja Zegar od google). Na swoim nowym telefonie nie jestem w stanie tego ustawić. FaceWidgets to zupełnie nie moja bajka, chciałbym aby godzina kolejnego alarmu pojawiała się pod zegarem tak, abym nie musiał wykonywać kolejnego ruchu. Jak to ustawić?

PS: nie ma etykiety dla a70.

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@grayter, Do ekranu startowego dodajesz widget systemowego zegara, czy zegara od Google ? Ten drugi normalnie wyświetla godzinę nadchodzącego alarmu.

Screenshot_20191106-100741_One UI Home.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
1) Na ekranie startowym jest ok, mi chodzi o ekran blokady.
2) W A70 jest android 9 pie. Na starym telefonie (8.1 Oreo) byłem w stanie ustawić zegar z alarmem ponieważ zegar google był ustawiony jako domyślny w systemie. Tutaj natomiast domyślnym zegarem jest zegar samsunga który takiej opcji nie posiada. Nie wiem czy da się taką opcję włączyć, i nie chcę korzystać z zewnętrznych aplikacji aby to zrobić. Ta funkcjonalność wydaje mi się tak bardzo podstawowa że absurdem jest dla mnie jej wyłączenie.
Superuser I
Superuser I

@grayter, Jeżeli chodzi o ekran blokady, to pozostaje Ci tylko Face Widget. System nie oferuje innej możliwości pokazywania nadchodzącego alarmu na ekranie blokady.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like