Wsparcie

Open search

Naprawa telefonu z UE lub bez dowodu zakupu – czy jest możliwa?

Superuser II
Superuser II

@Limak2205 a który to sklep sprzedaje tak telefony?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Limak2205, najprawdopodobniej telefon, który kupiłeś pochodzi z innego europejskiego państwa i stąd taka wiadomość. Daj znać gdzie kupiłeś telefon zgodnie z tym o co zapytał wcześniej @Szewcu72.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72 Allegro i sklep PlayArena

Oni już z góry założyli, że tel jest zalany jak do nich dzwoniłem przed wysłaniem.

Chyba jedyne co mi pozostaje, to naprawić w serwisie na swój koszt i starać się żądać zwrotu od tego sklepu za naprawę jeśli okaże się, że ich "technik" źle zdiagnozował mój tel

Superuser II
Superuser II

@Limak2205 nie denerwuj się, ale co to za wynalazek, znaczy się sklep? 

Wrzuć tu screena z informacją o CSC w twoim telefonie. Sprawdzimy skąd ciągną i czy w nim dłubali?

First Poster
Po prostu kupiłem na allegro. Nie wiedziałem, że takie problemy będą z tym

Tel teraz jest w serwisie i mam 48h na podjęcie decyzji czy mają mi odesłać czy chcę dokonać naprawy na własny koszt
First Poster

@Szewcu72  raczej nie dłubali, bo nie było kiedy ^^ wysłałem pocztą w środę po południu, więc w piątek pewnie mieli, a we wtorek już miałem tel z powrotem z dopiskiem tel zalany.

Ale jestem pewien, że nie miał kontaktu z wodą nawet. Dbałem o niego.

CSC też bym Ci nie podał, bo nie szło naładować nawet go. 

Nie wiem czy brać wycenę w serwisie. Już zgłupiałem i nie wiem co zrobić 

Superuser II
Superuser II

@Limak2205 mnie chodziło, czy ci ze sklepu dłubali coś z oprogramowaniem, a nie oficlalny serwis. 

Superuser I
Superuser I

@Limak2205, dopytaj w serwisie ile będzie kosztować naprawa i jakie elementy będą wymieniane. Być może port ładowania uległ uszkodzeniu i trzeba go wymienić a w sklepie nie do końca się znają i dlatego przysłali taką odpowiedź.

First Poster

@Szewcu72  napisał(a):

właśnie z tego sklepu dostałem tel po 1 dniu, więc raczej nic nie sprawdzali. Dostałem od nich takiego maila

Witam serdecznie

Nasz technik stwierdził kontakt telefonu z cieczą dokładnie weryfikując stan techniczny telefonu. Ponadto w oprogramowaniu telefonu wyświetla się komunikat z informacją o kontakcie z cieczą telefonu. W tym przypadku reklamacja nie może zostać uznana.

Pozdrawiam
Playarena

First Poster

@nismo  napisał(a):

I myślisz, że wtedy mogę egzekwować zwrotu za naprawę od tego sklepu za złą diagnozę jeśli się okaże, że rzeczywiście gniazdo wysiadło, a nie był zalany jak to oni stwierdzili ? 

Ile może kosztować wymiana gniazda w S9+ ? 200 zł ? 

Najgorsze, że wszyscy umywają ręce :/ a tel kupiłem 13.05.2019

Autorzy z największą liczbą like