Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nabiłem Knox z własnej głupoty. Telefon już po gwarancji. Co dalej?

(Temat utworzony: 08-06-2019 06:29 PM)
2012 Wyświetlenia
Payan
Pioneer
Opcje

Cześć,

Dziś z własnej głupoty nabiłem Knox (z 0x0 na 0x1). Spowodowane było tym, że chciałem zainstalować nieoficjalny rom. Zainstalowałem bez problemu, lecz w trakcie użytkowania systemu  miałem "ale". Więc wróciłem do oficjalnej wersji Androida 8.1.0. Powrót bez problemów udał się. No ale, niestety Samsung members w testach automatycznych informuje  o błędzie z integralnością oprogramowania.
Sklep Play z początku też informował mnie o niecertyfikowanym urządzeniu, jednak "to przeszło".

Więc. Co zrobić mogę w tej sytuacji?
Galaxy J530F, Oficjalny Android 8.1.0 (XEO).

0 Like
18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie spotkałem się jeszcze z czymś taki żeby odrzucać taką usługę gdy telefon juz jest oficjalnie po gwarancji.

Może za kródtko pracowałem w takim z nich.

0 Like
Payan
Pioneer
Opcje

" kródtko" - krótko. No ja swoje wiem, wiem, że po gwarancji takie "usterki" zazwyczaj nie są uznawane.  To jest "ponoć" z winy użytkownika". 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Miłego szukania w sieci może uda Ci się znaleś rozwiązanie twojego problemu z telefonem.

0 Like
Payan
Pioneer
Opcje

Nie znajdę. Dziękuję za komentarz. 

0 Like
Payan
Pioneer
Opcje

Prosiłbym jeszcze o to, żebyś napisał, ile?!

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Myślę że więcej niż 100 zł nie powinno kosztować to zależy od serwisu a ceny są od 50 do 100zł.

W poniedziałek może się więcej dowiedzieć o koszty dzwoniąc.

0 Like
Payan
Pioneer
Opcje

Dziękuję. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Payan a dlaczego "kolega" ma cię szukać? I dlaczego kolega ma się spinać i naprawiać czyjeś błędy?  :winking-face: :face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Payan
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  nie zawracajmy sobie tym głowy teraz. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: 

0 Like