Wsparcie

Open search

Nabiłem Knox z własnej głupoty. Telefon już po gwarancji. Co dalej?

Legend

Nie spotkałem się jeszcze z czymś taki żeby odrzucać taką usługę gdy telefon juz jest oficjalnie po gwarancji.

Może za kródtko pracowałem w takim z nich.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

" kródtko" - krótko. No ja swoje wiem, wiem, że po gwarancji takie "usterki" zazwyczaj nie są uznawane.  To jest "ponoć" z winy użytkownika". 

Legend

Miłego szukania w sieci może uda Ci się znaleś rozwiązanie twojego problemu z telefonem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Nie znajdę. Dziękuję za komentarz. 

Explorer

Prosiłbym jeszcze o to, żebyś napisał, ile?!

Legend

Myślę że więcej niż 100 zł nie powinno kosztować to zależy od serwisu a ceny są od 50 do 100zł.

W poniedziałek może się więcej dowiedzieć o koszty dzwoniąc.

Explorer

Dziękuję. 

Superuser II
Superuser II

@PavelOS a dlaczego "kolega" ma cię szukać? I dlaczego kolega ma się spinać i naprawiać czyjeś błędy? 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

@Szewcu72  nie zawracajmy sobie tym głowy teraz.  

Autorzy z największą liczbą like