Wsparcie

Open search

Messenger - dźwięk powiadomień A40

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Dzień dobry,  od tygodnia jestem posiadaczką Samsunga A40 i zauważyłam, że mój Messenger nie  zgrywa dźwięku powiadomień z wyświetlanym przyciskiem. Najpierw wyskakuje powiadomienie a dopiero po jakiś 2 lub 3 jest dźwięk. Przy SMSach nie zauważyłam takiego spowolnienia, ale w przypadku połączeń przychodzących najpierw pojawia się dźwięk a dopiero później obraz umożliwiający odebranie telefonu.  Proszę o informację czy to kwestia parametrów urządzenia czy faktycznie coś jest nie tak i czy mogę jakoś poprawić działanie telefonu .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Asik92  Jeszcze nie, ale oprócz ponownego uruchomienia telefonu, można jeszcze wyczyścić pamięć podręczną aplikacji , ponownie zainstalować aplikacje.  Poniżej link do tematu związany z nieprawidłowo działającymi aplikacjami:

https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/Rozwi%C4%85zywanie-najcz%C4%99st...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Apprentice

Dzień dobry,  od tygodnia jestem posiadaczką Samsunga A40 i zauważyłam, że mój Messenger nie  zgrywa dźwięku powiadomień z wyświetlanym przyciskiem. Najpierw wyskakuje powiadomienie a dopiero po jakiś 2 lub 3 jest dźwięk. Przy SMSach nie zauważyłam takiego spowolnienia, ale w przypadku połączeń przychodzących najpierw pojawia się dźwięk a dopiero później obraz umożliwiający odebranie telefonu.  Proszę o informację czy to kwestia parametrów urządzenia czy faktycznie coś jest nie tak i czy mogę jakoś poprawić działanie telefonu .

Superuser I
Superuser I

@Asik92, czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po pewnym czasie? Czy próbowałaś wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@Asik92  Podejrzewam że to będzie wina aplikacji messenger, u mnie też od jakiegoś czasu najpierw pokazuje się powiadomienie a później z opóźnieniem dzwięk.

Apprentice

Zamieściłam ten sam post w innym wątku i dostałam radę żeby zresetować telefon i dostrzegam pewną poprawę , czy Ty też próbowałeś wyłączyć i włączyć telefon?

Big Cheese

@Asik92  Jeszcze nie, ale oprócz ponownego uruchomienia telefonu, można jeszcze wyczyścić pamięć podręczną aplikacji , ponownie zainstalować aplikacje.  Poniżej link do tematu związany z nieprawidłowo działającymi aplikacjami:

https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/Rozwi%C4%85zywanie-najcz%C4%99st...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice
Bardzo dziękuję
Big Cheese

@Asik92  Czy udało się rozwiązać problem?

Big Cheese
Apprentice
Na razie zresetowalam telefon i wyczyscilam pamięć domyślną. Pamięć podręczną staram się czyscic6na bieżąco by utrzymać płynność działania. Po wykonaniu prób widzę wyraźną poprawę. Jeżeli to się będzie powtarzać, spróbuję zrobić instalację.
Autorzy z największą liczbą like