Wsparcie

Open search

Level-Over -pękniety pałąk

ROZWIĄZANE
First Poster

Pękł mi plastikowy element usztywniajacy pałąk. Nie udało mi się tego niestety posklejać.

Czy istnieje możliwość zakupu tej części?

Model: EO-AG900BWEGWW

20170113_170540.jpg:(20170113_170455.jpg:/20161210_155749.jpg:_(

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Pathfinder

@siemano niestety z doświadczenia wiem, ze pozostaje opcja jakos to skleic, albo zakup nowych sluchawek, nie maja takich czesci...ale chcialbym sie mylic

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
9 ODPOW. 9
Voyager

Cześć @siemano

Najlepiej skontaktować się z serwisem, tam można sprawdzić, czy słuchawki da się naprawić.

Spis punktów autoryzowanych serwisów jest dostępny na tych stronach:
http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Pathfinder

@siemano niestety z doświadczenia wiem, ze pozostaje opcja jakos to skleic, albo zakup nowych sluchawek, nie maja takich czesci...ale chcialbym sie mylic

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
First Poster

wyslalem maila do obu serwisów ...jeden odpowiedzial ze nie ma na stanie takiego podzesplu ,...drugi dal znac ze ma 3 dni na odp i spodziewam sie takiej samej odp....  jesli zamiezacie kupowac sluchawki samsunga wezcie poduwage jesli macie dużą głowę jak ja ...a napewno taką macie bo koreańcy mają mniejszą chyba a plastik sie wyrbia....TLR  nie kupujcie sluchawek samsung za 1k bo jak wam sie polamie plastik warty max 50 zl to sluchawki do smieci! :/

First Poster
sorry marekZ ...nie dam ci nawet kudo! ...chociaz zasluzyles :( ...przepraszam :/ zaplacilem za sluchawki ponad tysiaka i przez te ***** plastik nie moge ich uzywac peklu w czasie zdejmowania ... pewnie dlatego ich juz nie produkuja
szczeze to bym walnol sciane tekstu ale z korporacja nie wygram nastepnym razem wybiare pewnie jablko ...tam przynajmniej sa czesci zamienne do sluchawek ,,, plastik peka....! -.-
First Poster
ok dzieki za wsparcie, domyslam sie ze ten temat bedzie usuniety bardzo szybko jako nie wygodny.... nie radze wydawac dyzej kasy na sprzet samsung bo zawsze sie znajdzie haczyk ze to z waszej winy ,,, Fuj Fuj nie dobrzy uzytkownicy nie polamcie plastików :p
First Poster

grodziak93 dal najbardziej realistyczną odpowiedź ! zaden z serwisow nie podejmie sie naprawy zlamangeo plastiku ! lol 

moje kolejne zakupy bed a bardziej przeyslane .... pozdrawiam i wyrazam zgode na skasowanie tego temeatu

Highlighted
First Poster

Witam, czy nadal posiada Pan te słuchawki?

First Poster

U minie ten sam problem tylko ze słuchawkami Level ON.

First Poster
Witam, chętnie kupie uszkodzone słuchawki w razie zainteresowania proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Autorzy z największą liczbą like