Wsparcie

Open search

Konwertowanie długich SMS do MMS

First Poster

Hej, od przedwczoraj jestem użytkowniczka Samsunga S8, dzisiaj zauważyłam, ze przy smsach dłuższych niż 3 wiadomości stockowa apka automatycznie zmienia mi wiadomość na MMS. Czy da się to jakoś wyłączyć czy jestem skazana na korzystanie z jakichś dodatkowych apek do wiadomości? Tryb wprowadzania mam ustawiony na automatyczny, bo apka krzyczała, że inaczej będzie problem z Emoji, ale przy wybraniu GSM konwersja na MMS także występuje... Nie widzę nigdzie opcji, aby to wyłączyć. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

3 ODPOW. 3
Legend

@szaraczekZobacz tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Zmiana-sms-w-mms/td-p/205001

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Czyli de facto nie ma takiej możliwości i muszę zainstalować aplikację zewnętrzna? Słabo, S8 rozczarowuje mnie na kolejnym polu :( no nic, dziękuję za pomoc!

Legend

@szaraczekJeszcze możesz poczytać tutajScreenshot_20181030-140958_Messages.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like