Wsparcie

Open search

Katalog Android na karcie pamięci w A70

Apprentice

Witam, mam problem którego nie potrafię rozwiązać. Mam telefon Galaxy A70 w którym jest 128GB pamięci wewnętrznej oraz karta pamięci na filmy/muzykę która ma 32 GB. Wszędzie w systemie mam poustawianą pamięć domyślną jako pamięć wewnętrzną. Niestety android tworzy sobie jakieś pliki na mojej karcie sd i niestety zajmują łącznie 200MB. Przy takich parametrach chyba nietrudno mi się dziwić że nie chcę aby Android sam tworzył jakieś katalogi z danymi na mojej karcie sd. Jak to można wyłączyć? Używam androida 9 Pie.

Proszę o dodanie etykiety A70

6 ODPOW. 6
Legend

@grayter  Jak masz ustawione jak poniżej na zdjęciu ?

Screenshot_20191108-100338_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Nie ma nic skonfigurowanego ponieważ po kliknięciu wyskakuje informacja aby pobrać smart switch.
Legend

Czy możesz, pokazać co sobie tworzy sam android ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Chodzi o katalog zaznaczony w ścieżce na czerwono oraz o pliki na liście

Screenshot_20191108-111955_My Files.jpg

Legend

Jest normalne działanie, żebyś miał odstęp do zapisanych plików na karcie SD jak zdjęcia czy inne rzeczy. 

Apprentice
No jeśli tak to ok, korzystałem wcześniej z asusa z androidem 8.1 i nie było tych katalogów temu zapytałem.
Autorzy z największą liczbą like