Wsparcie

Open search

Jak wyłączyc dźwiek "lokomotywy" galaxy s6 edge

New Member

Pomocy!!! Od dłuższego czasu a w sumie odkąd zaczęłam używać urządzeń połączonych Bluetooth tj słuchawki czy zegarek mam przyjemność słuchania co jakiś czas paskudnego ďźwieku który przypomina dźwięk lokomotywy. Gdzie i jak mogę to wyłączyć. Dźwięk towarzyszy również podczas rozmowy i na wyciszony dzwieku ale przy włączonym Bluetooth.  Dziękuję za pomoc 🤔🎄🎄😊

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@AgaK1 Po pierwsze, zły dział. Piszesz o telefonie i urządzeniach mobilnych i zakładasz nowy watek w dziale przeznaczonym dla sprzętu audio i tv. :(

Po drugie. Nic nie napisałaś z jakimi słuchawkami i zegarkiem parujesz telefon.

I po trzecie, czy próbowałaś rozłączyć je, wyzerować i połączyć ponownie?

Czy stosujesz jakieś dodatkowe apki do obsługi urządzeń BT?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member
Przepraszam, dopiero odkryłam możliwość komunikacji tutaj. Bez znaczenia jaki zegarek czy słuchawki są podłączone, już zerowałam itp.
Wkleję post we właściwym miejscu.
Wesołych świąt!
Superuser II
Superuser II

@AgaK1 nie wklejaj, ktoś z ekipy przeniesie temat do właściwego działu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@AgaK1 I się nam bałagan zrobił, dwa tematy o tym samym. 😉

Co do urządzeń, to ważne jakie urządzenia parujesz ze sobą.

Rozpisz się w tym temacie. Co to za urządzenia , w jakij konfiguracji, kiedy dokładnie pojawia się ten efekt. Przy jednym urządzeniu , czy moze gdy sparowane są dwa jednocześnie. 

Trudno nam zgadywać na odległość.

DamianK Moderator
Moderator

@Szewcu72

Akurat byłem w trakcie przenoszenia tamtego i usuwania dubla, dosłownie na 2 minuty były oba tematy naraz

Ja z chęcią się dowiem, jak ten dźwięk brzmi, bo po tym opisie nic nie przychodzi mi do głowy, z czym może być on związany. :(

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED