Wsparcie

Open search

Jak prawidłowo przystąpić do promocji Samsung, aby odebrać nagrodę?

Superuser II
Superuser II

@Moodzel po kliknięciu "Pomoc" nic nie trzeba przewijać, urządenia są na pierwszym planie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Raportuje, że zakupiłem S9 16 maja, zarejestrowałem, udzieliłem zgody i nie mam kodu :/

Superuser I
Superuser I

@100procent, skontaktuj się z organizatorem promocji. Wyślij wiadomośc e-mail na adres wskazany w regulaminie promocji. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Dzis, Równo 15 dnia po zakupie otrzymałem kod w aplikacji memebers. Teraz czekam do środy na emaila z pinem
Apprentice
Ja napisałem do organizatora ale reakcja była bardzo szybka i po przesłaniu faktury i IMEI kod pojawił się w ciągu godziny.
New Member

Czy telefon musi być sprawny ten do odkupu 

Superuser I
Superuser I

@Merlin31, najlepiej dopytać organizatora, ale z tego co pamiętam to uszkodzone telefony przeznaczane są do recyklingu i w związku z tym promocyjna kwota nie jest przyznawana.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like