Wsparcie

Open search

Jak dodać obsługę innych języków do klawiatury?

First Poster

mam to samo

Legend

@agatauchna  Może podaj, jaki masz model telefonu ? Czy jest zakupiony w jakieś sieci, czy na wolnym rynku ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Po kilku dniach nadal bez zmian. Dostepne sa 2 jezyki Angielski i Nederlandski. Chyba trzeba sie przyzwyczaic do angielskiej klawiatury..

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, ewentualnie możesz wgrać zewnętrzną klawiaturę jak np. Gboard lub SwiftKey. Niestety nie udało się znaleźć rozwiązania problemu z brakiem klawiatury w języku polskim. Zachęcam do zgłoszenia błędu za pomocą aplikacji Samsung Members.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Korzystalem juz tych klawiatur ale kazde byly meczace z biegiem czasu i zdecydowalem ze zostane przy samsungowej klawiatury z angielskim jezykiem.

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, dziękuję za informację. Gdyby się jednak okazało, że klawiatura w języku polskim pojawiła się w ustawieniach to koniecznie daj znać w tym wątku.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like