Wsparcie

Open search

Jak dodać obsługę innych języków do klawiatury?

Apprentice

To ja chyba zostanę przy tym oprogramowaniu i zainstaluje porostu zewnętrzna klawiaturę ze sklepu play

Apprentice
Ja tez tak zrobiłem - polecam GBOARD - apka google i chyba najlepsza
Apprentice

Trochę mnie tu nie było, ale powiem wam, że po kilku dniach znowu sprawdziłem ustawienia i bez problemu mogłem pobrać polską wersję klawiatury. Pozdro

Apprentice

Dla mnie bardziej intuicyjna jest klawiatura SwiftKey. Ale gboard też jest dobra

Superuser I
Superuser I

@pjoor, być może to jest rozwiązanie problemu. Klawiatury są pobierane w tle i pojawiają się dopiero po kilku dniach od momentu przywrócenia ustawień fabrycznych 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

W takim razie poczekam kilka dni i naradzie będę używał klawiatury że sklepu play

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, koniecznie daj znać za kilka dni czy klawiatury się pojawiły.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Dam znać za kilka dni

First Poster

U mnie ten sam problem nie da się zainstalować innych języków wprowadzania a byly wczesniej. Wysłałem do naprawy przez autoryzowany serwis poniewaz stlukla mi sie tylna pokrywa A dostałem zresetowany telefon komu przeszkadzał Soft?. Roczny telefon i zero supportu bo już "za stary" wcześniej było to samo z s5. Neo jako że masowo sprzedawany w pleju to aktualizacje miało A po aktualizacji do marshmallowa WSZYSTKIE bajery telefonu zniknęły a obsługa klienta każe się wypchać i czekać do końca świata chyba. Ostatni raz kupiłem Samsunga...

Proszę o zachowanie kultury języka. Post edytowany przez @RadekK

Superuser I
Superuser I

@ElComanDante, odczekaj kilka dni i sprawdź czy pojawiły się dodatkowe języki. Ewentualnie zainstaluj zewnętrzną klawiaturę jak np. SwiftKey lub Gboard.

Autorzy z największą liczbą like