Wsparcie

Open search

Jak dodać obsługę innych języków do klawiatury?

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, czy przywracałeś kopię zapasową po resetowaniu?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Tak. Przywrocilem kopie z mojego starego telefonu -a5 2016. Byla zapisana na koncie samsunga

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, w takim razie nie przywracaj jutro kopii po resetowaniu i zobaczymy czy klawiatury będą dostępne.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@PawelAk  Zobacz z jakiego masz kraju swój telefon.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Jak i gdzie to zrobic?

Big Cheese

@PawelAk, Niektóre telefony nie pokazują wariantu w ustawieniach. Natomiast istnieją jeszcze inne sposoby na sprawdzenie pochodzenia telefonu. Pierwszy, to skontaktować się z supportem Samsung i zapytać o pochodzenie telefonu podając numer seryjny lub numer IMEI. Drugi łatwiejszy sposób, to pobranie aplikacji Phone INFO ★SAM★ i zrobienie zrzutu ekranu z zakładki "Kod CSC".

xeu.jpg

Apprentice

O mam,dziekiScreenshot_20190828-060440.jpg

Screenshot_20190828-060442.jpg

Screenshot_20190828-060452.jpg

Screenshot_20190828-060456.jpg

Superuser II
Superuser II

@PawelAk czyli już wiesz, że masz telefon z zagranicznej dystrybucji. Nie pozostaje zatem nic innego jak instalacja XEO - polskiej wersji systemu. Tę usługę możesz zlecić również w serwisie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Ale dziwne jest to że nie miałem problemu z polską klawiatura. Dopieraj po formatowanie mam ten problem. Można samemu zainstalować xeo i ile kosztuje jego zainstalowanie w serwisie? 

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, koszt usługi zależy od serwisu i waha się w przedziale od 50 do 70 zł. Najlepiej wcześniej zadzwonić i dopytać o możliwość zmiany wariantu. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu.

Autorzy z największą liczbą like