Wsparcie

Open search

Jak dodać obsługę innych języków do klawiatury?

Legend

@PawelAk  A jaki masz język telefonu ? 

1.jpg2.jpg3.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Mam poski jezyk.Screenshot_20190827-201141_Samsung Keyboard.jpg

Screenshot_20190827-201104_Settings.jpg

Screenshot_20190827-200935_Settings.jpg

Tu widac ze jezyk polski a klawiatura english.

Legend

@PawelAk  Czy telefon jest od Orange czy zakupiłeś go na wolnym rynku bo wygląda mi na wariant DBT 

Screenshot_20190827-202209_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Screenshot_20190827-205805_Settings.jpgTakie cus mam

Legend

@PawelAk  Zaznaczyłem na czerwono żebyś nam pokazał a teraz musimy zgadywać z jakiego masz rynku telefon ?

Apprentice

Fakt. Zapomnialem napisac. 

Telefon kupilem na allegro za dobra cene. Telefon byl po lesingowy wiec nie wiem  skad mial go pierwszy wlasciciel.

Superuser I
Superuser I

@PawelAk, najbardziej zastanawiające jest to, że do tej pory nie miałeś żadnego problemu z klawiaturą pomimo resetowania telefonu. Być może jedna z nowszych aktualizacji spowodowała taką sytuację tym bardziej, że prawdopodobnie Twój telefon pochodzi z zagranicy. Na ten moment nie znaleźliśmy rozwiązania dla tego problemu i obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym, gdzie możesz zlecić usługę wgrania polskiego oprogramowania (wariant XEO) do telefonu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@PawelAk  Dla tego modelu jest taki soft A320FLXXS3CRK3 wariant XEO

Przechwytywanie.PNG

Apprentice

Tylko ze najnowsze oprogramowanie bylo instalowane dawno temu
Screenshot_20190827-212318_Software update.jpg

Wiec nic nie moglo sie zmienic z dnia na dzien. Jutro zrobie kolejny reset i zobacze czy hedzie ten sam problem. Jak sie nic nie zmieni to hedzie trzeba sie nauczyc z tym zyc lub kupic inny telefon 

Apprentice

Powiem szczerze nic mi nie mowia te cyferki. Jutro zrobie reset i zobacze co bedzie. Dzieki za pomoc wszystkim

Autorzy z największą liczbą like