Wsparcie

Open search

Jak dodać obsługę innych języków do klawiatury?

Superuser I
Superuser I

@Kasia13, rozumiem. Koniecznie daj znać czy serwis pomógł w rozwiązaniu tego problemu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@Kasia13  Czy robisz tak jak zaznaczyłem na zdjęciach ?

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Dokladnie to samo, niestety zadnego oprocz angielskiego nie moge wprowadzic, nie pokazuje innych opcji 🙄
Legend

@Kasia13  @pjoor  Po wpisaniu wyszukiwarkę język można doinstalować dowolny też polski.

@nismo  Też masz taką samą opcje na S10+?

Screenshot_20190824-181727_Finder.jpgScreenshot_20190824-184038_Settings.jpgScreenshot_20190824-181737_Settings.jpgScreenshot_20190824-185906_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, można w ten sposób dodać język, ale to nie będzie język klawiatury tylko język systemu. W dalszym ciągu nie będzie możliwości zmiany języka klawiatury.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Observer

@nismo  napisał(a):

@pjoor, przejdź kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu. Podaj jakie masz wartości w zaznaczonych zielonym kolorem ramkach widocznych na poniższym zrzucie ekranowym. W ten sposób dowiemy się czy posiadasz najnowsze oprogramowanie oraz jaki jest obecnie wgrany wariant telefonu.

wersje.jpgScreenshot_20190826-112620.png

Mam ten sam problem, czy jest szansa na zrobienie tego? Samsung s7

Apprentice

A u mnie jest tak69492228_373269026921736_88076782669922304_n.jpg

Superuser I
Superuser I

@Siora, nie posiadasz najnowszego oprogramowania o numerze G930FXXS4ESC1, ale podejrzewam, że wgranie nowszej wersji nic nie zmieni. Twój telefon zapewne pochodzi z zagranicy i dlatego inne klawiatury nie są widoczne. Na ten moment nie udało się znaleźć rozwiązania. Podejrzewam, że wgranie oprogramowania kierowanego na nasz rynek (wariant XEO) byłoby pomocne. Taką usługę możesz zlecić w serwisie w kwocie około 50 zł. Upewnij się jednak czy to jest możliwe dzwoniąc do dowolnego serwisu Samsung.

@mbest, Tobie również zalecam rozeznanie tematu zmiany oprogramowania na wariant XEO w serwisie Samsung.

@Kasia13, czy udało Ci się odwiedzić serwis? Jeżeli tak to daj znać czy problem z klawiaturą został rozwiązany.

Apprentice

Dzięki za odpowiedź

Apprentice

Mam problem z moim a3 2017. Dzisiaj zrobilem formata telefonu bo zaczynal mulic. Po zrobieniu formata i skonfigurowaniu go pod siebie nie moge zmienic jezyka klawiatury, a przed restem moglem bez problemu zmienic. Po wejsciu w ustawienia klawiatury mam do wyboru 2 jezyki Angielski i Nederlandski.. "sprawdz aktualizacje"czy jakos tak. Nie pomaga.. nie widze innych jezykow. Tego problemu nie mialem wczesniej a dodam ze telefon mam juz ponad rok i kilkanascie razy robilem formata. Tylko teraz taki problem i pytajnik z mojej strony. Co moze byc powodem i jak to naprawic? Dodam ze smartfon ma najnowsze oprogramowanie oreo 8.0 juz od dobrych kilku miesiecy i jestem w sieci orange na karte.. prosze o szybka odpowiedz.

Autorzy z największą liczbą like