Wsparcie

Open search

J7 2017 takk.. aktualizacja ale..

Apprentice

Chętnie bym coś o tym napisał. Ale jestem 2 właścicielem i nie jestem w stanie tego ustalić 😣 tylko czemu Phone info podaje wersję jako xeo......

Superuser I
Superuser I

@Zly, jeżeli w okolicy jest dostępny serwis Samsunga to możesz podskoczyć i powinni na miejscu wgrać odpowiednie oprogramowanie z poprawnym kodem CSC. Koszt takiej usługi waha się w granicach od 40 do 70 zł. Przy okazji zostanie wgrane najnowsze dostępne oprogramowanie. Pamiętaj, że w trakcie wgrywania oprogramowania z telefonu zostaną usunięte wszystkie dane. Telefon będzie się zachowywał jak podczas pierwszego uruchomienia.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

No chyba nie znajdę innego rozwiązania i tak zrobię. Sam sobie nie poradzę.

Superuser II
Superuser II

@Zly odezwij się do mnie na privie, omówimy niektóre kwestie i wtedy podejmiesz decyzję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Zly, jeżeli zdecydujesz się na wizytę w serwisie to koniecznie daj znać ile zapłaciłeś i czy wszystko jest w porządku z telefonem. Powodzenia.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

@Szewcu72 rozwiązał mój problem. Android 9.0 hula ! Wielkie dzięki dla tego Pana!
Legend

@Zly  Kolega @Szewcu72  nie tylko tobie pomógł ale też innym na tym forum.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2  domyślam się że tak jest  dzięki wszystkim za zainteresowanie. Postaram się tu uczestniczyć w życiu społeczności. 

Superuser I
Superuser I

@Zly, rewelacyjna wiadomość. Zapraszamy do regularnych odwiedzin i do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach.

Autorzy z największą liczbą like