Wsparcie

Open search

J7 2017 takk.. aktualizacja ale..

Superuser I
Superuser I

@Zly, zerknij również do tego artykułu. Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania to pisz śmiało.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Dzięki już weryfikuje swój egzemplarz.

Superuser II
Superuser II

@Zly sprawdź dobrze, ponieważ ten model otrzymał już androida 9.0

Obstawiam, że telefon sprowadzony przez sprzedawcę, albo używany z nieumiejętnie wgranym systemem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Phone info wskazuje po przez kod csc wersję xeo. Nie mam pojęcia o co chodzi.92B62956-395E-4926-8A57-6365EE576F8D.jpeg

645E5077-1FBD-4D67-9261-65434FCC5779.jpeg

67810C7F-5403-4B5F-AAAF-C898F090DB6F.jpeg

Legend

@Zly  Pokaż nam jak wygląda zaznaczone na czerwono.

Screenshot_20190728-081419_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Nie posiadam tego pola w swoim telefonie. Dlatego tak jak pisał nismo w innym temacie wykorzystałem program "Phone info".

Legend

@Zly  Jak nie chce się zaktualizować przez OTA to pobierz program na PC Smart switch

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

W pierwszym poscie pisalem o switchu, też jest komunikat, że ma aktualne oprogramowanie. Próbowałem przez switcha przed napisaniem tutaj.

Legend

@Zly  Napisz na priv do kolegi @Szewcu72 powinien Ci pomóc.

Superuser II
Superuser II

Jeżeli nie masz linii z informacją o CSC, to znaczy że było robione coś z brandem. 

W głównej mierze, to właśnie nowe telefony wychodzące z fabryki z softem operatorskim nie posiadają tej informacji.

Napisz coś więcej o pochodzeniu tego telefonu. Gdzie był zakupiony lub skąd sprowadzony?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like