Wsparcie

Open search

J7 2017 takk.. aktualizacja ale..

First Poster

Witam ponownie troche naciągam ten wątek lecz chciałbym zglośić jedną rzecz apropo J7'mki Oreo

W panelu ten co swipujem'y z od góry na doł są lagi UI czasami :/

Jeśli macie takie pozwolenia możecie zgłośić to do samsunga ? a soft jest czyściutki razem z factory reset.

Voyager

@Xtracker

W wiadomości prywatnej przesłałam Ci instrukcję przekazania dziennika systemowego Twojego urządzenia bezpośrednio do odpowiedniego działu Samsung. Zajrzyj do skrzynki  

Apprentice

Witam. Nie wiem czy to dobre miejsce ale zapytam. W moim j7 2017 pojawiła się aktualizacja do android oreo i przez dwa dni odkladalem to a dziś wybrałem aktualizuj w nocy. Po aktualizacji uruchomił się ponownie i nie działa wolę dotyk telefonu. Działają tylko przyciski vol +- power oraz dwa funkcyjne dotykowe na dole ekranu i środkowy. Nie mogę nic zrobić. Co w takim wypadku? Reset poprzez +-power nic nie daje. Proszę o pomoc. Czy tylko serwis?

Legend

@Grzegorzj7-2017Jak nie działa Ci dotyk to pozostaje serwis.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Hmm... Zapomniałem dodać że wyświetlacz miałem już wymieniany i raczej nie był oryginalny. Poszedłem zapytać do punktu gdzie naprawiaja tel co da się zrobić to powiedzieli ze tylko wymiana na oryg. Downgrade nie da rady zrobić.

Legend

@Grzegorzj7-2017Jak miałeś wymieniany wyświetlacz w autoryzowanym serwisie Samsunga to otrzymujesz orginalny.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Niestety nie był to autoryzowany punkt i wyświetlacz kosztował 180 zł i działał bez zarzutu do aktualizacji.
Legend

@Grzegorzj7-2017Wyglada mi na problem z dotykiem jak dali Ci gwarancje możesz reklamować.

Apprentice

Mam pytanie. W moim j7 2017 jest android 7.0 jak próbuje go zaktualizować w ustawieniach to dostaje komunikat, że jest aktualny. Wersja zabezpieczeń to luty 2018. Przez komputer po kablu przez switcha też próbowałem i również komunikat że jest aktualny. Jakieś pomysły? Przecież powinien złapać android 8.1 bez niczego. Prośba o pomoc w temacie. Z góry dziękuję 😁

DamianK Moderator
Moderator

@Zly 

A z jakiej dystrybucji telefon? Gdzie go zakupiłeś?

Daj też zrzut ekranu z sekcji Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED