Wsparcie

Open search

J7 2017 takk.. aktualizacja ale..

First Poster

Racja lecz jak pisałem mam knoxa 0x1 czyli nabitego to nie mam gwarancji ? .

First Poster

Tak naprawde nie ma sensu czekać bo pewnie i tak orange wypuści wkońcu te Oreo .. 

Date
Version
2018-08-05
7.0
PDA
CSC
J730FXXU2ARF2
J730FOPV2ARF2
2018-05-09
7.0
J730FXXU2ARD1
J730FOPV2ARD1
2018-03-25
7.0
J730FXXU2ARB1
J730FOPV2ARB1
2017-10-10
7.0
J730FXXU1AQI5
J730FOPV1AQI1
2017-06-26
7.0
J730FXXU1AQF6
J730FOPV1AQF6
Tutaj ile było aktualizacji przez 1 rok około ~
Legend

Zrób jak uważasz twój telefon. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Co do opisywanych tu funkcji, to w przypadku Orange, działają one bez problemy na XEO. Nie jest wymagany brand operatora tak jak w przypadku np. Play.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

A jak to wygłada jak tu https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/1/thread-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@vdsl2 Pisaliśmy o rozmowach, nie sms-ach, prawda?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witam troszke mineło pisalem o knoxie którego nabiłem.. jeśli nabiłem to nie mam gwarancji ?

Superuser II
Superuser II

@Xtracker no niestety, gwarancje znikneła po pojawieniu się "1". :(

First Poster

Czyli moge zdebrandować sobie sam

Z OPV na XEO i wkońcu mieć Oreo który wyszedł 1rok temu.

Tak apropo aktualizacji czytałem że Google chce aby częsciej były aktualizowane smartfony w 2019.Na początku roku ma to wejść .

Legend

@XtrackerMożesz sobie wgrać "XEO" a co częszych aktulizacji są wybrane telefon nie wszystkie twój się nie łapie do tego.

Autorzy z największą liczbą like