Wsparcie

Open search

Id rozmówcy w Samsung a40

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam nie mogę w Samsung a40 wyłączyć numer prywatnego. Proszę o pomoc jak to zrobić

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Oliwia18 jeżeli nie działają kody gsm z poziomu telefonu, to niestety musisz skontaktować się ze swoim operatorem lub sprawdzić ustawienia usług na koncie z poziomu przeglądarki. O ile oczywiście Play umożliwia takie rzeczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
6 ODPOW. 6
Legend

@Oliwia18  W jakiej sieci masz kartę SIM ? Czy ty nie możesz odebrać połączenia z numeru prywatnego ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Witaj @Oliwia18. Przejdź kolejno do: aplikacja Telefon > trzy kropki > Ustawienia > Usługi dodatkowe > Wyświetl mój ID rozmówcy. Daj znać czy się udało.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Próbowałem tak ale się nie udało

First Poster
Mam w Play i jak do kogoś dzwonię to wyświetla się komuś numer prywatny a chcę żeby pokazał się mój numer
Superuser II
Superuser II

@Oliwia18 jeżeli nie działają kody gsm z poziomu telefonu, to niestety musisz skontaktować się ze swoim operatorem lub sprawdzić ustawienia usług na koncie z poziomu przeglądarki. O ile oczywiście Play umożliwia takie rzeczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Legend

@Oliwia18  Masz jak wyłączyć z poziomu kodu #31*#

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like