Wsparcie

Open search

Harmonogram aktualizacji Android Pie

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@Remek  Czy możesz wstawić zrzut ekranu ?  Według mnie jeszcze nie ma Pie dla tego modelu. 

Version: J530FXXS5BSE3/J530FOXA5BSC2/J530FXXS5BSF2/J530FXXS5BSE3

Otóż właśnie pobrałem i zainstalowałem najnowszego Pie dla tego modelu i działa jak ta lala. Niestety musisz mi uwierzyć na słowo bo nie mogę wrzucić zrzutu 

Superuser I
Superuser I

@Remek, czy wersja oprogramowania po aktualizacji jest taka jak podałem w mojej poprzedniej wiadomości?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo  Jedynie jest widoczna tu Klik 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2@Remek, czyli wersja taka jak napisałem w poprzedniej wiadomości. Za chwilę zaktualizuję tabelkę. Dziękuję za informację.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

@nismo dokładnie ta sama wersja. W końcu się doczekałem haha 

Legend

@nismo  Dla telefonu J3 2017 jest dostępny Pie dla wariantów ( PRT,PLS,TPL) 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@nismo  Jeszcze jest dostępny Pie dla Galaxy Xcover 4 wariantu "PRT"

Autorzy z największą liczbą like