Wsparcie

Open search

Harmonogram aktualizacji Android Pie

Apprentice
Jakoś nie warto też się tym tak bardzo posługiwać, bo jest tam trochę błędów,
Więc to, że mam tylko 1 aktualizację, niczego nie wyklucza
Legend

@adiiik3 Jak widać też bardziej popularny jak A6 2018 w sieci Plus nie otrzymał Pie http://doc.samsungmobile.com/SM-A600FN/PLS/doc.html a powinien też otrzymywać kwaratalne poprawki bezpieczeństwa a nie dostaje.

https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@adiiik3, do tej pory wszystkie modele, dla których była zaplanowana aktualizacja, otrzymały nową wersję systemu Android Pie. Plus, jak widać w tabeli z pierwszej wiadomości, nie spieszy się z udostępnianiem aktualizacji co może oznaczać, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo  Dziś otrzymał Pie A6 2018 w sieci Plus PLS 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@adiiik3  Dziś otrzymał Pie A9 w sieci Plus PLS

Legend

@nismo Dziś zauważyłem że Galaxy Xcover 4 otrzymał Pie dla wariantu" PLS"

Legend

@nismo  Chcę poinformować że model J3 2017 otrzymał Pie dla wariantu "XEO" J330FXXU3CSG7 

Apprentice

Samsung Galaxy j5 2017 z wolnego rynku otrzymał właśnie aktualizacje Pie 

Legend

@Remek  Czy możesz wstawić zrzut ekranu ?  Według mnie jeszcze nie ma Pie dla tego modelu. 

Version: J530FXXS5BSE3/J530FOXA5BSC2/J530FXXS5BSF2/J530FXXS5BSE3

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, na serwerze widać już coś nowszego, ale nie można jeszcze pobierać: J530FXXU5CSH7/J530FOXA5CSH6/J530FXXU5CSH5/J530FXXU5CSH7

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like