Wsparcie

Open search

Harmonogram aktualizacji Android Pie

Legend

@adiiik3  I tak może być może nie wydać jak było to w sieci Oranga dla innego modelu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@adiiik3, wprowadziłem małe usprawnienie do tabelki. Kolorem czerwonym zaznaczyłem planowane daty, które zostały przekroczone. Niestety nie ma żadnych nowszych informacji o planowanych datach więc pozostaje sprawdzać codziennie telefon pod kątem dostępnych aktualizacji.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo Jest dostępny Pie dla Galaxy J7  w sieciach Orange i Plus OPV i PLS 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Dzisiaj w Samsung Members pojawiły się nowe planowane daty udostępnienia aktualizacji dla kilku modeli. Telefony, które nie otrzymały aktualizacji w lipcu otrzymały nową, sierpniową datę.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice
Gdzie To sprawdzić?
Jak wchodzę na aplikacje Samsung Members to nie widzę takiego czegoś
Superuser I
Superuser I

@adiiik3, jeżeli posiadasz telefon od operatora to nie wszystkie ogłoszenia mogą być widoczne. Aby sprawdzić ogłoszenia musisz kliknąć w ikonkę dzwonka w prawym górnym rogu. Tak wygląda strona z najnowszymi ogłoszeniami:

Screenshot_20190806-185547_Samsung Members.jpg

Apprentice
A to jest wiadomo, że to będzie aktualizacja dla PLS? Czy tylko będą to poprawki, czy coś w tym stylu do wersji XEO?
Legend

@adiiik3  Jak już Ci wcześniej pisałem możesz się nie doczekać Pie dla twojego A9  w sieci Plus.

Apprentice
Z tego co się dowiedziałem od specjalistów, powinienem dostać 2 duże aktualizację, ale na pewno muszę dostać 1. Więc raczej powinna być))))
Legend

@adiiik3  Zobacz ile otrzymałeś dla twojego A9 aktulizacji PLS http://doc.samsungmobile.com/SM-A920F/PLS/doc.html a ile było dla XEO http://doc.samsungmobile.com/SM-A920F/XEO/doc.html czy OPV http://doc.samsungmobile.com/SM-A920F/OPV/doc.html

Autorzy z największą liczbą like