Wsparcie

Open search

Harmonogram aktualizacji Android Pie

Legend

@nismo  Zauważyłem że Galaxy Xcover 4 otrzymał Pie dla wariantu XEO G390FXXU4CSF9

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję za informację. Wstępnie wpisałem wersje operatorskie na sierpień dla tego modelu, ale to nie jest potwierdzona data.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo  Juz jest dostępny Pie dla A7 dla wariantu "PLS" z Plusa

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@nismo Zauważyłem że Galaxy Xcover 4 otrzymał Pie dla wariantu TPL w sieci T-mobile 

Legend

@nismo Dziś dołączył kolejny średniak do Pie jest to J4+ w sieci Plus "PLS" 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję za informację. Tabelka zaktualizowana. Jeszcze kilka Twoich podpowiedzi i tabela będzie w całości wypełniona 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

A9 PLS, nadal nie dostał

Superuser I
Superuser I

@adiiik3, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Legend

@adiiik3  napisał(a):

A9 PLS, nadal nie dostał

@adiiik3  To nie wina Samsunga a Plusa dodatkowo mało zostało sprzedanych tych telefonów. Czy więcej tym szybciej otrzymuje się aktulizacje.

Apprentice
Spokojnie, spokojnie, tak jak było napisane w artykule "Jeżeli dane w tabeli wymagają poprawy to koniecznie dajcie znać w wiadomości poniżej.", tylko zgłaszam, że plus jeszcze nie dostał.
A Plus mówił, że to zależy od Samsunga🤣, i tak już chyba nie oczekuje jakoś bardzo tej aktualizacji, bo zawiódł mnie ten Plus, już od kilku miesięcy mówią, że będzie,i co chwilę zmieniają miesiąc, a aktualizacji nadal brak, więc nawet mam obawy, ze może nie zostać w ogóle wydana
Autorzy z największą liczbą like