Wsparcie

Open search

Harmonogram aktualizacji Android Pie

Legend

@nismo  J7 otrzymał Pie dla sieci Play "PRT" 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@nismo  J6 też już ma Pie w sieci Play "PRT"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

Dziś J6 otrzymał Pie w sieci Plus "PLS"

First Poster

Szkoda że A5 2017 zostało pominięte :/

Legend

@nismo  Jest już Pie dla A6+ w sieci Plus "PLS 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, jak zwykle dziękuję za informację. Tabelka coraz bardziej zapełnia się datami 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Witam. Mam pytanie odnośnie galaxy j5 2017. W tabeli nie został uwzględniony, a z tego co się orientuję powinien otrzymać aktualizacje. Jest jakaś dokładniejsza informacja na temat daty? Nie mogę się doczekać 😁

Superuser I
Superuser I

@Remek, zerknij raz jeszcze do tabeli ponieważ znajduje się w niej model J5 2017 (SMJ530F). Aktualizacja została zaplanowana na październik dla telefonów kupionych w wolnej sprzedaży. Aktualizacja dla smartfonów pochodzących od operatorów sieci komórkowej pojawi się później, ale niestety operatorzy nie udostępniają informacji o planowanych datach udostępnienia aktualizacji.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Aa faktycznie przepraszam za pomyłkę. Początkowo miała być w lipcu. Szkoda że przesuneli ale możliwe że do tego czasu kupię kolejny smartfon z gamy Samsung 

Superuser I
Superuser I

@Remek, nic się nie stało. Zwykłe przeoczenie. Warto dodać, że harmonogram może jeszcze ulec zmianie, ale nie spodziewałbym się znaczącego przyspieszenia terminu dla modelu J5 2017.

Autorzy z największą liczbą like