Wsparcie

Open search

Guard Serwis, Guard SPA i Promocje Samsung Guard - z czym to się je? :)

Hotshot

Cześć!

 

W tym artykule przybliżę Wam w jaki sposób dodatkowo zadbać o telefon, korzystając z usług o nazwie "Guard". Wyjaśnie różnice między poszczególnymi pakietami oraz w jaki sposób z nich skorzystać.

 

Guard Serwis:
To odpłatna usługa, która rozszerza standardową gwarancję z dwóch do (w przypadku telefonów) trzech lat. Pakiet można wykupić w każdym "Brand Store" podczas zakupu urządzenia. Co więcej, dla telefonów używanych usługę aktywujemy w czasie trwania gwarancji w wybranych serwisach autoryzowanych Samsung. Cena zależy od modelu urządzenia i serwisu.

 

Guard serwis ma pewne ogranicznenia - usługa nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, naprawa można potrać dłużej niż standardowe 14 dni, a serwis może odmówić naprawy w przypadku braku części. W czasie trwania Guard Serwis nie obowiązuje wymiana telefonu na nowy zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej.

 

Dedykowana strona internetowa Guard Serwis:

https://www.samsung.com/pl/promocje/guard/serwis/

 

Guard SPA:
To dodatkowy pakiet obejmujący takie narzędzia jak - dezynfekcja smartphone, test funkcji urządzenia, czyszczenie złącza, test szczelności i o wiele więcej. 

 

Jednorazowy koszt Guard SPA to 49zł. Usługa jest dostępna w 4 punktach serwisowych: 4CV Service w Warszawie, Samsung Premium Service Plaza w Katowicach oraz Warszawie i Samsung Service Expresso w Łodzi.

 

Wszystkie dodatkowe informacje odnośnie do Guard SPA są dostępne na dedykowanej stronie internetowej:
Nieustający blask Twojego smartfonu

 

"Guard" jako promocja dla telefonów flagowych:
Przy zakupie telefonów flagowych z serii "S" i "Note" użytkownicy mają możliwość zarejestrowania się do promocji, która ma za zadanie rozszerzyć pakiet usług serwisowych. Oto gratisy, które otrzymuje użytkownik:
1. Dedykowana infolinia Samsung.
2. Dodatkowa roczna gwarancja na produkt.
3. Wymiana produktu w ramach SWAP.
4. Naprawa ekspresową w wybranych punktach serwisowych.
5. W przypadku modeli S8 i Note9 dodatkowym gratisem było jednorazowe roczne ubezpieczenie wyświetlacza od uszkodzeń mechanicznych.

 

Regulaminy:

Guard S8

Guard S9

Guard Note8

Guard Note9

Warunki ubezpieczenia wyświetlacza Note9

 

Promocja "Guard" nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych (z wyjątkiem dodatkowego ubezpieczenia S8/Note9). W programie Guard można zarejestrować jedynie telefon z Polskiej dystrybucji, zakupiony u jednego z oficjalnych partnerów Samsung zgodnie z listą w regulaminie.

 

Guard dla Samsung Galaxy S8, S9 i Note8:
W przypadku telefonów Samsung S8, S9 i Note8 usługi takie jak dedykowana infolinia, wymiana urządzenia w ramach SWAP i naprawa ekspresowa w wybranych punktach serwisowych wygasły zgodnie z datą w regulaminie.


Użytkownicy powyższych telefonów w dalszym ciągu w mogą skorzystać z dodatkowej, rozszerzonej ochrony standardowej gwrancji produktu do 3 lat od rejestracji w programie.

 

Darmowa wymiana wyświetlacza w ramach Ubezpieczenia Guard dla S8:
Klienci, którzy dokonali zakupu telefonu Galaxy S8 od 10.07 i 21.08.2017r. byli objęci dodatkową ochroną wyświetlacza. Rejestracja zakończyła się z dniem 04.09.2017, a zakres obowiązywania ubezpieczenia to 12 miesięcy od dnia rejestracji do Programu – tym samym w chwili obecnej to Ubezpieczenie już nie przysługuje.

 

Guard dla telefonu Note9:
Dedykowana infolinia, wymiana w ramach SWAP oraz naprawa ekspresowa w wybranych punktach serwisowych są aktywne do 30 sierpnia 2019r.

 

Telefony Note9 zakupione w przedsprzedaży miały możliwość zapisać się do dodatkowego ubezpieczenia, które umożliwiało jednorazową wymianę wyświetlacza. Aby skorzystać z promocji na ubezpieczenie, Telefon w wersji 512GB powinien być zakupiony do 30 września 2018r. i zarejestrowany w systemie do końca września, natomiast wersję 128GB należało zakupić do 23 sierpnia 2018r i zarejestrować do systemie Guard do 31 sierpnia.

 

Czy mój telefon jest zarejstrowany w Promocji Guard lub Guard Serwis?

W celi weryfikacji wchodzimy na dedykowaną stronę internetową: Sprawdź Samsung Guard

Jako kod modelu wpisujemy rozszerzony model code, np: "sm-g965fzkdxeo" oraz numer IMEI / Numer Seryjny. Pole "Kod Aktywacyjny" pozostawiamy puste. Oto wynik, który uzyskamy:

GUARD..jpg

 

 

Czy macie jakieś pytania odnośnie do pakietów i promocji Guard?

 

Zapraszam do dyskusji !


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like