Wsparcie

Open search

Galsxy S8 problem z wypalaniem ekranu

Expert

Cześć @saintkb

jeśli chodzi o wypalanie się ekranu - w ekranach wykonanych w technologii AMOLED może się coś takiego wydarzyć poprzez długotrwałe wyświetlanie tych samych obrazów na ekranie. Między innymi dlatego funcja Always On Display włączona w urządzeniu co jakiś czas zmienia swoje położenie, aby zmienić obszar "pracujących pikseli".

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Właśnie odebrałam swojego Samsunga S8 z reklamacji. Powód? Wypalenie ekranu . Reklamacja nie została uznana. Dodam, że to już moja druga reklamacja z tego powodu. Za pierwszym razem serwis wymienił wadliwie części, po 3 miesiącach problem powrócił i tym razem serwis stwierdził, że wypalanie nie obejmuje gwarancji . Do teraz byłam bardzo zadowolona z Samsungowej serii S, niestety po tym incydencie jestem zmuszona się z nią pożegnać. To straszne jak tak szanująca się firma postępuje z klientem. Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą Samsung. Jakieś pomysły co mogę zrobić?  Gdzie wystosować pismo? Czy mam jakieś szanse na wygranie walki z firmą?

Navigator

mi się wypalił ekran po 4 miesiącach od zakupu @Szewcu72 pozostawiając wyraźne ślady używanej aplikacji do nawigacji. To było w zeszłym roku i ekran wymieniono na gwarancji w ciągu 2h. Teraz na jednej z grup na FB ludzie wstawiają dużo zdjęć swoich wypalonych ekranów, więc wg mnie jest coś na rzeczy w S8. Moja poczciwa S6 nie sprawiła mi takiej niespodzianki z tą samą aplikacją. Nie pisze z wiary w posty z sieci a z własnego doświadczenia tej sytuacji.

First Poster

Przy użytkowaniu telefonu "niezgodnie z instrukcją" ekran wypali się na pewno. Mało tego radzę nie przeglądać za długo Internetu i z aplikacją od poczty uważać. Wszystkie czynności wykonywane na telefonie "zbyt długo" powodują uszkodzenie ekranu a samsung umywa od tej usterki ręce. Marnej jakości wyświetlacz to wina użytkownika.

Superuser II
Superuser II
Z tym "na pewno" to bym nie przesadzał. Mam dwie S8+ od pierwszego dnia sprzedaży. Używam swojego bardzo intensywnie. Żony S8+ ma większości czasu aktywną twarzoksiążkę i i ani na jej, ani na swoim nie zaobserwowałem efektu wypalenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Ja również zakupiłem swoją s8 w przedsprzedaży. Powiem krótko, że samsung twierdz że uprzedzał o wadzie jaką mają jego wyświetlacze dlatego gwarancja nie obejmuje tej wady. Szkoda tylko że poza informacją nic z tym nie robi. Jest wielu użytkowników s8-ek z tym problemem. To ,że w Twoim przypadku nic z wyświetlaczem się nie dzieje to może tylko takie wrażenie lub kwestia czasu.
Navigator

a oto odp. jednego z serwisów na naprawę gwarancyjną jednego z użytkowników...28337047_10215757188467209_3623281089266631956_o.jpg

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć

W kwestii zgłoszenia wypalonego ekranu należy rozróżnić dwa przypadki.

Wypalenie przez aplikacje systemowe i aplikacje zewnętrzne.

Jeżeli powidok dotyczy aplikacji systemowej, to w wypadku odmowy naprawy gwarancyjnej możesz zgłosić odwołanie przez formatkę.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED