Wsparcie

Open search

Galsxy S8 problem z wypalaniem ekranu

DamianK Moderator
Moderator

@DarekWa

To nie jest kwestia jakiejś 'polityki wyparcia'. Mam kilku znajomych posiadających Galaxy S8 i pomimo ich narzekań na parę innych kwestii, w żadnym przypadku nie mieli problemów z wypaleniem ekranu. Wciąż pozostaję przy stwierdzeniu, że niewłaściwe użytkowanie telefonu, czy nawet po prostu niewiedza na temat tego, jak zabobiegać wypaleniu, może taką sytuację spowodować. Ale to jest tylko moje zdanie przeciwko Twojemu, Ty masz swoją opinię, ja swoją. Z tym że miałem w praktyce do czynienia chyba z nieco większą ilością telefonów Samsung.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

@KrzysiekK  napisał(a):

Cześć

W kwestii zgłoszenia wypalonego ekranu należy rozróżnić dwa przypadki.

Wypalenie przez aplikacje systemowe i aplikacje zewnętrzne.

Jeżeli powidok dotyczy aplikacji systemowej, to w wypadku odmowy naprawy gwarancyjnej możesz zgłosić odwołanie przez formatkę.

Ja aktualnie mam problem ponieważ w mojej S7 Edge doszło do wypalenia ekranu. Mianowicie belki powiadomień (górnej) plus ikonek na nim (systemowych oczywiscie sama belka jest systemowa) więc jeżeli w ramach oddawania telefonu na gwarancje i opisaniu sprawy i napisaniu, że wadą jest wypalenie się ekranu przez aplikacje systemową "górna belka powiadomień" nie powinno byc problemów z naprawą? Dodam, że telefon nie jest zakupiony w "oficjalnej dystrybucji ale też nie w jakimś targu internetowym. Gwarancja producenta i sklepu obowizauje i tu pytanie do kogo pierw się zgłaszać. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Legend

@BuulloPo co zakładałeś nowy temat jak już tu zadaleś pytanie poczytaj co to jest gwarancja a rekojmia

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

Ponieważ temat trafia do większej ilości ludzi. A nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie wiec.

Legend

@BuulloWszystko tu zostało wyjaśnione na temat naprawy więcej na temat gwarancji masz pytania zadzwoń na infolinie tel 22 607 93 33 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like