Wsparcie

Open search

Galaxya70 zoom przedniego aparatu

ROZWIĄZANE
New Member

Cześć mam problem, może Wy mi pomożecie?
W aplikacjach gdzie wykorzystuje się aparat (instagram, Messenger, snapchat) przedni aparat mocno zoomuje. Jest to bardzo uciążliwe. Próbowałam usuwać i na nowo instalować w.w apki i nic.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Alicja_2303  Cześć.  Z poziomu telefonu możesz spróbować  zresetować aplikację Aparat do ustawień fabrycznych:

W aplikacji aparat Ustawienia > Zeruj Ustawienia lub

Ustawienia > Aplikacje > Aparat > Domyślna Pamięć > Wyczyść Pamięć następnie Wyczyść Dane.

Chociaż w tym przypadku winne temu mogą być same aplikacje takie jak właśnie messenger, snapchat, instagram.

2 ODPOW. 2
Big Cheese

@Alicja_2303  Cześć.  Z poziomu telefonu możesz spróbować  zresetować aplikację Aparat do ustawień fabrycznych:

W aplikacji aparat Ustawienia > Zeruj Ustawienia lub

Ustawienia > Aplikacje > Aparat > Domyślna Pamięć > Wyczyść Pamięć następnie Wyczyść Dane.

Chociaż w tym przypadku winne temu mogą być same aplikacje takie jak właśnie messenger, snapchat, instagram.

Superuser I
Superuser I

@Alicja_2303, Mieliśmy już na forum podobny temat

Zoom w Aplikakcjach Insta,Snapchat itp

Niestety problem leży po stronie aplikacji firm zewnętrznych i to ich producenci muszą przystosować je do nowych aparatów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like