Wsparcie

Open search

Galaxy s8 chińska wersja klawiatury

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Witam

Mam problem. Zakupiłem telefon z allegro i okazało się że pochodzi od chińskiego producenta. W poprzednim s8 miałem wersję klawiatury 3.3.22.56 w nowym z chin jest wersja 3.3.22.75 przez co używanie jej na codzień jest trochę utrudnione. Mam pytanie czy można zmienić wersję samemu czy też należy wybrać się do salonu i poprosić o wgranie wersji europejskiej? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Piotrc, podejrzewam, że problem wynika z faktu, że telefon pochodzi z chińskiego rynku a nie dlatego, że wersja klawiatury jest inna. Obawiam się, że telefony dedykowane na chiński rynek posiadają inne podzespoły w związku z czym nie będzie możliwa zmiana oprogramowania na wersję europejskją. Na Twoim miejscu zwróciłbym telefon sprzedawcy.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

@Piotrc, podejrzewam, że problem wynika z faktu, że telefon pochodzi z chińskiego rynku a nie dlatego, że wersja klawiatury jest inna. Obawiam się, że telefony dedykowane na chiński rynek posiadają inne podzespoły w związku z czym nie będzie możliwa zmiana oprogramowania na wersję europejskją. Na Twoim miejscu zwróciłbym telefon sprzedawcy.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like