Wsparcie

Open search

Galaxy s8 brak dźwięku smsa

New Member

Mam dokładnie taki sam problem u mnie nie działa A u  mojego męża tak .

Superuser II
Superuser II

@Karolcia93 a przeczytałaś cały wątek i zastosowałaś zamieszczone w nim rozwiązania?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

SMS przchodzi a dzwięku brakuje nowy telefon. Byłemk w ustawieniach i coś popsułem i niewiem jak to naprawić. 

Superuser II
Superuser II

@wmal "dłubałeś" w ustawieniach aplikacji Wiadomości, czy w zakładce "Dźwięki i wibracje" z poziomu menu ustawień telefonu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
samsung galaxy S8, wszystkie ustawienia prawidłowe a powiadomienia nie działają. Nie wyświetlają się ikonki powiadomień, kropki, liczby, czy cokolwiek. Nie ma dzwięku powiadomień.  Telefon jest nowy. Ma miesiąc. Gratulacje dla producentów. Naciąganie ludzi na kasę. 
Superuser I
Superuser I

@MartaP12, czy instalowałaś dodatkowe aplikacje na telefonie takie jak np. programy antywirusowe? Problemy z powiadomieniami z reguły powodują zewnętrzne aplikacje. Ponadto napisz czy zmieniałaś ustawienia dotyczące oszczędzania baterii lub czy korzystasz z trybu nie przeszkadzać.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Nie zainstalowałam dodatkowych aplikacji, nie mam antywirusa, nie korzystam z opcji nie przeszkadzać ani oszczędzanie baterii. Wszystko działało, nagle przestało

Superuser I
Superuser I

@MartaP12, próbowałaś wyłączyć i ponownie włączyć telefon? Ewentualnie wykonaj czyszczenie pamięci podręcznej.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@MartaP12 tego typu problemy to nie wina producenta telefonu. Jeżeli chciałoby się mieć do kogoś pretensje, to raczej do twórcy systemu, czyli google.

Prawda niestety jest taka, że w głównej mierze to błędy po stronie kinfiguracyjnej i ustawień poszczególnych aplikacji oraz funkcji, czyli bezpośrednio po stronie użytkownika.

Sprawdź zatem ponownie wszystkie ustawienia dotyczące powiadomień.

First Poster

Ja zrobiłam (SamsungJ7) to w Wiadomości->Trzy kropki w prawym górnym rogu->Edytuj->Wszystkie(zaznaczyłam tam kropkę)-> I na dole po lewej klikłam Powiadomienia (Ikonka dzwonka) i nareszcie DZIAŁA!!! Słychać dzięk przy nadejściu SMSa. Ale trochę się namęczyłam zanim mi to wyszło :-)

Autorzy z największą liczbą like