Wsparcie

Open search

Galaxy s8 brak dźwięku smsa

Superuser II
Superuser II
@załan
Dzięki bardzo, po to tu jesteśmy, aby sobie wzajemnie pomagać.
I nie "panujmy" sobie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member
dziękuję IGOREK, nie wpadł bym by tam tego szukać. Samsung Note 8
First Poster

Dzien dobry

Mam dokladnie ten sam problem

Porobione aktualizacje i telefon inaczej funkcjonuje

W ustawienia jest wszystko poprawie

Powinien byc dzwiek

Ale sms gdy przychodzi,nie ma zadnej informacji. Dopiero gdy wejde w sms widze ze sa nowe,a powiadomien brakScreenshot_20180617-094126_Settings.jpg

Superuser II
Superuser II

No nie do końca wszystko jest poprawnie Masz wyłączone powiadomienia dla nowych wiadomości. Włącz je i prawdź poprawność zaawansowanych ustawień.dżwięk sms.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Screenshot_20180617-113003_Settings.jpg

Po zmianie jest brak dzwieku

First Poster

Ok

Juz dziala

Ale przyznam ze z s6 bylo mniej problemow. Nic samo sie nie wylaczalo

Superuser II
Superuser II
To nie telefon, to nowa wersja systemu. Najprościej będzie zapoznać z systemem na nowo.

New Member

Proszę o pomoc.

Dostaję np. Smsa lub wiadomość z Messengera czy inną wiadomość i ciągle zanim wezmę telefon w dłonie pojawia się dźwięk powiadomienia, który mi przypomina o tym że mam wiadomość co jakieś półtorej minuty. Jest to uciążliwe szczególnie w nocy lub w sytuacji gdy nie chcę reagować na wiadomość.

W jaki sposób można wyłączyć te "dodatkowe" powiadomienia?

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Gienia

Wybierz kolejno Ustawienia > Dostępność > Przypomnienie o powiadomieniach.

W tym miejscu możesz wyłączyć tę opcję lub wydłużyć czas, po którym przypomnienie będzie generowane.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED