Wsparcie

Open search

Galaxy s8 brak dźwięku smsa

Superuser II
Superuser II
"Na moim Galaxy" to najprawdopdobniej, bo nie używam, informacja o zmianach, np. Awatarów, wprowadzonych na urządzeniach Samsunga będących w posiadaniu osób będących w twoich kontaktach. Bo o tę listę Ci chodzi?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Mam ten sam problem. Telefon kupiony w grudniu. 

Brak powiadomień sms i dźwięku do nich. 

Wszystko mam ustawione jak wyzej pokazane ale mimo to nie dziala Screenshot_20180111-110621.png

Superuser II
Superuser II
Co do dźwięku to widzę, że tylko dzwonek kontaktu można teraz ustawić. W przypadku powiadomień, te działają poprawnie, więc sprawdź ustawienia powiadomień, być może wyłączyłeś powiadomienia dla wiadomości.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Screenshot_20180111-155944.png

Mam tak ustawione. Czyli wszystko jest ok. Kurcze nie wiem co moze byc nie tak 🙁

Superuser II
Superuser II
A w ogólnych ustawieniach powiadomień, czy tam masz zgodę na aplikację Wiadomości?
Mam system w wersji 8.0, troszkę to inaczej wygląda, więc nie chcę wprowadzać zamieszania. Ale sprawdź w ogólnej zakładce powiadomień.

Apprentice

Wychodziłam:

Ustawienia>powiadomienia>wiadomosci 

I jest tam tak jak na zdjeciu ktore dalam wcześniej

Superuser II
Superuser II
A spróbuj wyczyścić pamięć i dane aplikacji wiadomości. Jeżeli to nie pomoże, to już tylko przywrócenie do fabrycznych całego telefonu.

Apprentice
Przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło. Dziękuję bardzo za pomoc 😘
Superuser II
Superuser II
Proszę bardzo

Just Browsing
Witam,miałem ten sam problem co wszyscy na galaxy s7 i w moim przypadku zrobiłem to tak:( Ustawienia), potem( Aplikacje), potem wchodzimy w te 3 górne kropeczki w górnym prawym rogu ekranu,czyli dodatkowe ustawienia można powiedzieć i wybieramy ( Aplikacje systemowe ) i wtedy szukamy naszej kochanej Aplikacji ( Wiadomości ) wchodzimy i wciskamy ( WYMUŚ ZATRZYMANIE ). W moim przypadku pomogło i mam nadzieje,że komuś się przyda. No i moje uznanie dla pana Szewcu72 za czas i pomoc innym osobą. Pozdrawiam
Autorzy z największą liczbą like