Wsparcie

Open search

Galaxy s7 edge - panel boczny po aktualizacji androida do wersji 7.0

First Poster

Witam,

zaktualizowałam androida do najnowszej wersji i coś mi się popsuło w panelu bocznym (chyba że w najnowszej wersji tak to po prostu wygląda).

Wcześniej w panelu w opcji People Edge można było przypisać danej osobie konkretny kolor. Przy powiademianiach od tych osób pojawiała się zakładka w danym kolorze a "wyciągając" zakładkę pojawiał się ten słynny "bąbelek" z informacjami. Dodatkowo jak dzwonił telefon a był ekranem do dołu to boczny ekran migał danym kolorem przypisanym do konkretnej osoby. W tej chwili nie mogę tego spersonalizować i nie ma tych zakładek mimo że mam dodane tam osoby.

 

Czy tak to prostu teraz wygląda czy może jestem na tyle "nieogarnięta" że jeszcze tego nie odkryłam ?

 

Proszę o pomoc bo jest to dla mnie dziwne że flagowa funkcja, flagowego telefonu tak dużo straciła przy aktualizacji.

 

Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
Pathfinder
szczerze mowiac sam mam S7E ale nie wiedzialem o takiej mozliwosci personalizacji wiec mnie zaciekawilas probowalem to znalezc teraz ale tez nie moge odkryc, ktos cos?

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Voyager

Czołem @Paula2 Opisana przez Ciebie funkcja przypisywania kolorów została usunięta w tej wersji oprogramowania przez producenta. Obecnie nie istnieje możliwość przypisania kolorów do kontaktów.Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like