Wsparcie

Open search

Galaxy note 8 problem z ekranem

New Member

Witam ! W moim note 8 mam problem z ekranem tzn w lewym dolnym rogu gdy używam rysika ekran nie działa tak jak w pozostałych miejscach tak jakby nie widział tam rysika . Dodam że telefon jest nowy .

Drzewo
8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

@Drzew83, wykonaj test rysika zgodnie z tym wątkiem. Wątek dotyczy modelu Note9, ale w Note8 jest tak samo. Napisz również czy posiadasz dodatkową ochronę wyświetlacza w postaci folii lub szkła. Daj znać jak poszły testy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Witam

Zauwazylem u siebie podobny problem (Note 8). Wykonalem wskazany test (SPEN Draw #2)

Brak folii na ekranie. 

Ponizej zrzut ekranu z przeprowadzonego testu. Widac na nim brak ciaglosci w dolnym lewym rogu. 

Co w takim przypadku mozna zrobic?zrzut ekranu

Superuser I
Superuser I

@nienazwane, witaj. Niestety zrzut ekranu nie jest widoczny. Tak czy inaczej napisz czy problem występuje za każdym razem w lewym dolnym rogu? Zauważyłem, że jak za szybko przesunie się rysik po ekranie to potrafi przeoczyć kilka kratek z tego testu.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

@nismo  Posiadam Note 8 również zrobiłem test pomimo nałożonego szkła nie przeoczył żadnych oczek .

First Poster

Problem pojawil sie kilka dni temu. Predkosc przesuwania rysikiem nie jest tutaj problemem. Tak, jest to zawsze ta sama czesc ekranu. Dotyk palcem dziala bez problemu. Na przyklad przy wyswietlonej klawiaturze, dotkniecia rysikiem przyciskow "A", czy "S" nie wywoluja zadnej reakcji, natomiast palcem bez problemu wstawiane sa litery.

Z innymi czesciami ekranu nie ma problemow (dla rysikia)

Zadbalem takze o to, by ekran byl czysty. 

Ekran nie posiada zadnych widocznych wad, czy innych zarysowan. 

Moze tym razem bedzie lepiej z tym zrzutem ekranu

https://drive.google.com/file/d/1dmf84RIi1F39LYVWZmwB072G9UeHyO_u/view?usp=sharing

Superuser I
Superuser I

@nienazwane, czy korzystasz z etui Clear View Cover lub LED View Cover z klapką? Mniej więcej w miejscu, gdzie brak jest reakcji na rysik znajduje się magnes w tym etui. Odsyłam do artykułu, który może okazać się przydatny: Dlaczego mój rysik S Pen nie działa poprawnie?

@PrzemekM, w moim poprzednim telefonie Note9 jak za szybko przesunąłem rysikiem w trakcie testu to niektóre kwadraciki pozostawały białe.

First Poster

@nismo tak, etui ma dodatkowe magnesy. i to stosunkowo dosc silne spogladajac na odleglosc na jaka musialem odsunac etui od telefonu, aby "niewrazliwa strefa" ponownie zaczela dzialac 

Dziekuje Ci serdecznie za pomoc 

Superuser I
Superuser I

@nienazwane, nie ma sprawy! Cieszę się, że udało się znaleźć przyczynę problemu. Życzę dalszego bezawaryjnego użytkowania Galaxy Note8 

Autorzy z największą liczbą like