Wsparcie

Open search

Galaxy note 4

ROZWIĄZANE
New Member

witam po jakiejś aktualizacji zniknęły ikonki wyskakujące po wyjęciu rysika. Jak je można przywrócić? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Czołem, zapewne masz na myśli funkcję "Polecenie wskazywania". Możesz ją włączyć tutaj: USTAWIENIA > RYSIK S PEN > OPCJE ODŁĄCZANIA > POLECENIE WSKAZYWANIA. Jeżeli to nie pomoże, to opisanywane przez Ciebie ikonki można wywołać wciskając przycisk na rysiku

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Voyager

Wiem, że to standardowe rozwiązanie ale czy próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?  Tylko przed próbą zrób kopie zapasową danych bo wsystko stracisz;/  Ewentualnie poszukaj w ustwieniach rysika.

Voyager

Czołem, zapewne masz na myśli funkcję "Polecenie wskazywania". Możesz ją włączyć tutaj: USTAWIENIA > RYSIK S PEN > OPCJE ODŁĄCZANIA > POLECENIE WSKAZYWANIA. Jeżeli to nie pomoże, to opisanywane przez Ciebie ikonki można wywołać wciskając przycisk na rysiku

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

New Member

Smario napisali:

witam po jakiejś aktualizacji zniknęły ikonki wyskakujące po wyjęciu rysika. Jak je można przywrócić? 

Ustawienia>urzadzenie>rysik s pen i tam masz mnóstwo ustawień. 

Autorzy z największą liczbą like