Wsparcie

Open search

Galaxy S8 zawiesza się na kilka sekund w losowych momentach

Superuser I
Superuser I

@john244, być może jedna z pobranych aplikacji ze sklepu Google Play powoduje takie zachowanie telefonu. Najlepiej sprawdzić działanie telefonu od razu po pryzwróceniu ustawień fabrycznych bez instalowania dodatkowych aplikacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @john244,

Czy masz zainstalowane takie elementy jak:

-dodatkowy motyw lub aplikację, która zmienia systemową nakładkę graficzną?

-akcesoryjny widget na pulpicie?

-aplikacja typu antywirus / anti-malware / cleaner?

Powyższe dodatki często powodują komplikacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

@RadekK  napisał(a):

-dodatkowy motyw lub aplikację, która zmienia systemową nakładkę graficzną?

Nie

-akcesoryjny widget na pulpicie?

Pogoda i przełącznik światła. Usunę je i zobaczymy

-aplikacja typu antywirus / anti-malware / celaner?

Sophos Antivirus, na innym telefonie nie mam z nim żadnych problemów

Ogólnie to domyślam się że to faktycznie wina jakiejś aplikacji ale jak sprawdzić której? Mam ich całkiem sporo więc usuwanie każdej po kolei to kiepski pomysł.

Apprentice

W opcjach programisty jest taka funkcja

Zawsze wyśw. okno dial. awarii

Pokazuj wyskakujące okno przy każdej awarii aplikacji.

Zaznacz to może coś wykryje

(i wywal tego antywirusa już jednego masz preinstalowanego w "Pielęgnacja urządzenia").

Apprentice

A tak w ogóle to zobacz sobie w historię awarii bo może już tam coś masz 

Pielęgnacja urządzenia - > 3 kropki - > Historia problemów aplikacji 

Explorer

@Wojtek83  

Włączyłem to okno dialogowe awarii ale jeszcze nie zauważyłem jego działania. Usunąłem też aplikację która według historii awarii często miała problemy. Zobaczę czy to ona była problemem  

KrzysiekK Moderator
Moderator

@john244 

Koniecznie daj znać jak wypadną testy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Niestety nie pomogło 😕 początkowo wydawało mi się że jest w miarę w porządku ale potem kilka razy zaciął się podczas przewijania wiadomości a później podczas pisania smsa. 

Apprentice

W ciemno stawiam że to wina tego antywirusa co masz (na androidzie zawsze jest z nimi więcej problemów niż pożytku)

Ja na twoim miejscu robiłbym hard reset jak nie pomoże to wgralbym od zera nowy rom odinem z zaznaczeniem re-partition jak to wszystko nie pomoże to serwis niech się z tym bawi od tego jest. 

Explorer

@Wojtek83 

Antywirusa już usunąłem wcześniej ale nic to nie zmieniło. Hard reset już robiłem więc raczej spróbowałbym odinem tylko czy nie utracę w ten sposób gwarancji? Mam brandowany ROM od T-mobile. Mógłbyś jakiegoś linka podrzucić jak to zrobić tak żeby nie zbrickować telefonu?

Autorzy z największą liczbą like