Wsparcie

Open search

Galaxy S8 zawiesza się na kilka sekund w losowych momentach

Legend

@john244  Na oficjalnym forum nie podajemy linków gdzie mogą innych użytkowników narazić na utratę gwarancji czy uszkodzeniem urządzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

@vdsl2  napisał(a):

Na oficjalnym forum nie podajemy linków gdzie mogą innych użytkowników narazić na utratę gwarancji czy uszkodzeniem urządzenia.

No właśnie tego chcę uniknąć   Chyba od razu zostawię go w serwisie, może im pójdzie lepiej niż mnie.

Dzięki wszystkim za pomoc!

Apprentice

To jest łatwy proces i nie traci się gwarancji 

Wpisz sobie w yt "debrandowanie S8" 

Ale jak masz obawy to zanies do serwisu jak pisalem po to jest 

Explorer

Właśnie pytałem się w serwisie całkiem niedawno i powiedzieli mi że debrandowanie na własną rękę unieważnia gwarancję :/

No ale dzięki

Superuser II
Superuser II

@Wojtek83 Wojtuś do ciebie nie dociera, że to ficjalne forum i o takich rzeczach tu nie piszemy. 

Jedno zwrócenie uwagi nie wystarcza? Trzeba uparcie brnąć w temat jak ten...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

O co ci Szewcusiu chodzi? Który punkt regulaminu zlamałem? A jeśli tak to zgłoś moderacji a nie zasmiecaj forum. 

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Wojtek83 

Chodzi dokładnie o punkt 2 regulaminu.

Dokładnie o punkt 2.3. Nie wolno przesyłać treści, które:

[...]

g) Zawierają rady, które mogłyby skutkować naruszeniem gwarancji produktów lub
urządzeń firmy Samsung lub stanowiłyby nadużycie usług Samsung lub pomagałyby w obejściu zabezpieczeń Samsung

Z całością dokumentu możesz zapoznać się tutaj.

Potraktuj to jako ostatnie upomnienie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED