Wsparcie

Open search

Galaxy S8 Aparat błąd

First Poster

Czy factory reset coś pomógł? Mam ten sam błąd w 2 tyg telefonie z wolałbym uniknąć oddawania telefonu na serwis 

First Poster

Witam,

Niestety nie pomógł....telefon wysłany do serwisu ....

Observer

Witam . Mam to samo telefon kupiony 4 dni temu i nie wiem co mam zrobić 

Wykonałem przywrócenie do ustawień fabrycznych raz się odpalila i ponownie to samo  nic nie pomaga mogę prosić o pomoc ?

Superuser I
Superuser I

@kszczepanski, skoro nie pomogły wskazówki opisane w tym wątku to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Jeżeli kupiłeś nowy telefon w internetowym sklepie z wysyłką do domu to pamiętaj, że możesz zwrócić telefon bez podawania przyczyny do 14 dni od momentu zakupu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

Zastanawiam się nad tym problem. A czy przypadkiem nie macie jakieś dodatkowej aplikacji do obróbki zdjęć? Niektórzy lubują się w ich upiększenia lub dodawania zewnętrznych filtrów już w trakcie wykonywania zdjęcia.

Być może to one powodują problemy z aparatem.

A factory reset pomaga tylko do czasu, po telefon konfigurowany jest ponownie z kopii i apka znów jest przywracana.

Co Wy na to?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like